Další ročník Littneru uprostřed borových lesů je tady!

Littner začne za:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Uprostřed borových lesů, někde kolem Bzence na Jižní Moravě, kde nenajdete internet, ba ani telefonní signál, se plácá každé léto banda swingových bláznů kolem bazénu a ve volném čase rozhoupávají dřevěná prkna místní letní tančírny.

Začalo to v roce 2014 malým tanečním výletem a… od té doby se těšíme neutíchajícímu zájmu z řad studentů i okolních komunit.

Letos jsme si pro vás nachystali celkem čtyři turnusy, dva taneční, jeden specialní hudebně-taneční ve spolupráci s hudební školou Kohútek a jeden turnus pro rodiče s dětmi.

Ke zhlédnutí!

Mrkni na re-wind z minulých let

Littner není obyčejný taneční kemp. Je to především dovolená v přírodě u bazénu s jazzovým soundtrackem, vodními lekcemi, jamujícími muzikanty, nočními hrami, moravskou kuchyní, pozorováním hvězd a nezapomenutelnými kabaretními vystoupeními.

Vyber si

Termíny a ceny pro sezónu 2024

Je jenom na vás, jak si Littner užijete. Můžete se celý den válet u bazénu, nebo se účastnit lekcí. Lekce jsou otevřené všem levelům. Nějaký drill tanečního stylu nebo hromadu nových figur opravdu nečekejte.

Ceny

 • Hudebně-taneční turnus: 4 800,- Kč/os -hudební dílny, 4400,- kč/os taneční
 • Taneční turnus: 4 400,- Kč/os
 • Rodinný turnus: 3 800,- Kč/os,
   • děti do 3 let zdarma,
   • děti do 10 let 900,- Kč/os
   • dorost do 18 let 1 900,- Kč/os

Upozornění

 • Není možné přijet jen na část turnusu.
 • Lekce jsou otevřené všem, je nutno počítat s mixovaným levelem účastníků. Kemp je hlavně oddechový “chillovací” a tak jsou lekce připravovány tak, aby je zvládli všichni.
 • Pokud si myslíte, že byste se na lekcích nudili, zvažte prosím variantu Littneru bez lekcí.

Základní info

Něco málo o turnusech

Hudebně-taneční turnus

NOVINKY!

Kohútek opět připravuje program pro všechny muzikální swing kids. Pokud byste se na Littneru rádi více hudebně vyžili, bude pro vás připravena intenzivní hudební nalejvárna. Půjde o hraní v kapelách / zpívání ve sboru, s výstupem během posledního večera.

Tento rok již bude hudební turnus rozdělen na hudebníky a tanečníky. Pokud se tedy přihlásíš do kapely / sboru, nemůžeš absolvovat taneční lekce a naopak. Ovšem na večerní tančírně jsou na parketě vítáni úplně všichni!

Registrace pro hudebníky a rozdělení do kapel proběhne ještě před registrací tanečníků. Pokud se tedy do kapely z kapacitních důvodu nedostaneš, i tak se budeš moct zaregistrovat jako tanečník.

Pro tanečníky

Pokud již nějaký pátek tančíte, užijete si na Littneru spoustu zábavy. Abychom se vešli do tančírny a jídelny, rozdělíme se na začátku turnusu do dvou skupin. Lekce probíhají dvakrát do dne a jsou pro všechny stejné. Každý turnus je dále doplňován různými aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, sólo lekce, lekce muzikality a další.

Pro začátečníky

Ano, i vy, co ještě netančíte, můžete jet na Littner a jste víc než vítáni. Druhý den ráno pro vás budou nachystané lekce pro úplné začátečníky, abyste si co nejdřív mohli zatančit. Můžete si domluvit také individuální lekce s lektorama. A navíc, Littner zdaleka není jen o lekcích. Když vás to nebude bavit, můžete kemp strávit v hamace a nebo u bazénu!

Rodinný turnus

Akce hlavně pro rodinky s dětmi. Volnější program šitý na míru podle možností a zájmu. Účastnit se může kdokoli, počítejte ale s všudypřítomnou dětskou roztomilostí a vším, co k ní patří.

Rozcesník

Něco více o turnusech

Lístky

Registrace

Littner 2024

Registrace pro hudební část hudebně-taneční turnusu bude spuštěna 11.2.2024.

Registrace pro tanečníky a na rodinný turnus spustíme 17.3.2024.