Kemp Littner 2024

Program na Littneru

Lekce a aktivity

11:00 a 12:00 / 17:30 a 18:30

Lekce a hudební dílny

Littner je především dovolená a proto i lekce jsou oddechové. Základní lekce jsou pouze dvě denně. Abychom se všichni vešli do tančírny budete rozděleny do dvou skupin. Obě skupiny budou probírat stejný materiál na lekcích. Pro tancem nepolíbené účastníky je vyhrazena specialní lekce první ráno.

Lekce na Littneru učí lektoři Swing Wings, případně speciální hosté. Hudební dílny vedou muzikanti hudební školy Kohútek.

Všechny lekce a aktivity jsou v ceně kempu.

Každý den od 15:00

Doplňující aktivity

 

Podle zájmu a počasí doplňujeme kemp speciálními aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, solo lekce, lekce muzikality a další.

každé ráno v 09:00

Rozcvičky

Každé ráno v 09:00 nás čeká budíček aby jste nezmeškali snídani. V minulých letech jsme zažili rozcvičky pro budoucí filmové hvězdy nebo jóga rozcvičky. Co to bude letos? 

A pokud ukecáte Čarka nebo Geraldine bude i hlasová rozcvička pro nakopnutí vašich hlasivek.

20 minutovky

Pokud máte skrytý talent nebo expertní znalosti o zajímavém tématu, můžete se s nima podělit s ostatníma v rámci tzv. 20 minutovek. Kdy v pauze mezi obědem a odpoledními lekcemi můžete sdílet s ostatními něco zajimavého.

Velkým hitem býva masážní 20 minutovka, gin tonicová barmanská měla taky solidní úspěch.

Littner trička

K Litteru patří i trička. Letos jsme neměli moc času na naši soutěž o navrh triček. Naštěstí máme skvělého @drawinghat který nás nenechal ve štichu. Takže pokud chcete tenhle skvělý dizajn nosit, stačí si na turnus přinést tričko, tašku cokoliv.

Téma Littneru

Burst of Colours

Máte doma kousky, které nemáte s čím sladit? Rádi by jste zkusili zářivé barvy?
Letos na Littneru můžete nechat opatrnost stranou a pořádně se odvázat a zkusit všechny barvy najednou!

Kreativitě se meze nekladou, od oblečení po makeup nebo růžovou barvu vlasů.

Každý večer od 21:30

Večení párty

Každý večer od 21:30 se tančírna v kempu rozsvíti světýlkama, zaplní muzikantama a společně vytvoříme neopakovatelnou atmosférku jakou není možné jinde zažít. Párty na Littneru skrývají tolik překvapení, kolik si dokážete představit, a možno ještě trochu víc. Každý rok je jiný a přináší nové okamžiky – nenechte si to ujít.

První večer

Seznamovací párty

První večer zahájíme seznamovací hrou, kde se seznámíme s ostatními účastníky turnusu. Rozsvítíme světélka na baru a budeme tančit, dokud se všichni nebudeme mít náramně dobře.

Druhý večer

Tématická párty

Tématická párty je už ověřená stálice, která probíhá vždy hned druhý večer, proto si nezapomeňte přibalit i kostým! V minulých letech jsme navštívili exotické krajiny, projeli se po Route 66, prošli si výcvikem tajných agentů a zavzpomínali na divoká devadesátá.

Tančírna probíha v kostýmech na dané téma, v pauze mezi kapelou proběhne soutěž o najlepší kostým.

 

Třetí večer

Blues night

Třetí večer patří i bluesu. Párty začneme hezky ve swingu a spolu s ubývajícim světlem v tančírne bude spomalovat i hudba. Bluesové noci velí Tom Korec, který vás dostane do správneho bluesového spoždění. Před párty se můžete těšit na blues taster.

Čtvrtý večer

Kabaret

Poslední noc se připravte na kabaret. Zúčastnit se může kdokoliv s vystoupením jakéhokoliv stylu.

Ukažte nám, co ve vás je a jaký další talent kromě swingu pěstujete. Už jsme viděli například taneční choreografie, divadelní scénky, básničky, hudební ukázky, ohnivou show, akrojógu nebo třeba aquabelly. Těšíme se, co dalšího nám předvedete!

Po kabaretu bude následovat swingová afterpárty.

Pozor! Na 1. turnusu je kabaret nahrazen vystoupením kapel a sboru z hudebních dílen.

Lístky

Registrace Littner 2024

Registrace na hudební dílny (hudebně-taneční turnus) bude spuštěna 11.2.2024.

Registrace pro tanečníky a na rodinný turnus spustíme 17.3.2024.