Kemp Littner 2024

Pobyt na Littneru

Místo a příjezd

Místo

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně, kolem borovicové lesy a omezený signál. Co víc si přát!

Turistická základna Littner, Doly Littner 1063, Bzenec GPS: 48.935634, 17.261497

Příjezd

Autem: do lesa kolem střediska je omezený vjezd a proto se autem dostanete pouze ze strany od Bzence. K tábořišti se dá přijet i z druhé strany, ale je tam zákaz. Jakmile projedete Bzencem mějte se na pozoru.  Před viaduktem je odbočka do lesa. Musíte trefit tu správnou! Pokusíme se ji zaznačit ji fáborkem a pár dalších rozcestí také. Takže se nemusíte bát, že zabloudíte :).

Doporučujeme se domluvit na carsharingu abychom neměli z Littneru jedno velké parkovište a ušetřili přírodu. Tabulka pro organizaci společné dopravy ZDE

Vlakem Stanice Bzenec přívoz (Rychlíky tam nestaví). Prosím berte na úváženou, že je to 2,5 km pěšina borovým lesem! Proto doporučujeme pevnou obuv. Taky se vám šikne zkusit se domluvit s nějakým řidičem ať vám těžší věci vezme z Brna autem. Ideálně se domluvte na Facebooku a přijíždějte ve skupinách.

Kdy dorazit?

Registrace na Littneru bude otevřená od 16 do 19 hodin.

Pokud víte dopředu, že nestíháte přijít v těchto hodinách, dejte vědět Ivke (773 620 766), ať na Vás nečeká. Odjezd z tábora je do 11 hodin.

Ubytování

Chatky a budova

Budete ubytovaní v chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích po sedmi.

Ubytování je skromné, táborového stylu, jedna zásuvka pro celou chatku. Dostanete ložní prádlo, a přikrývky. Spacák není potřeba. Stanování v areálu není povoleno. Mezi borovicemi povolujeme natažení hamak, každoročně tam nám vyroste hamakové dedinka.

Na Littneru prosím nepočítejte s možnosti využívat ledničku, pouze pokud nemáte specialní dietu, která by to vyžadovala.

Jestli chcete bydlet konkrétně v nějaké chatce nebo mít jistotu, že budete s kamarády, dejte nám vědět. Pokusíme se Vám vyjít vstříc ale kdo dřív přijde, ten dřív chatkuje.

 

Strava a pitný režim

Jídlo od tety Šárky

Strava na Littneru je poctivá, moravská a táborová. Nečekejte, že přijedete hubenější než jste odjeli! Každý den budete mít snídani, oběd a večeři. Ke každému hlavnímu jídlu bude malý zeleninový salát. Kuchyně vyhoví všem, co si napsali, že jsou vegetariáni, bezlepci nebo bezlaktózy. Protože tým kuchařek tety Šárky je prostě nej!

Na co už ale kapacitu nemají, jsou veganská jídla (a ani varianta vegetarián + bezlaktóza nás neoklame 😉 ). Doporučujeme si vzít trvanlivé mlsky na noční hlad, nebo ovoce a zeleninu pokud jste zvykli jíst jí opravdu hodně.

Pití a bar

V areálu není žádný obchod ani bufet. Tradičně ale postavíme vlastní bar a budete si moct dát mňami filtrované kafe nebo čepované pivo a limo! 🙂 A nebo si umíchat lahodný drink z nabídky.

Vlastní alkohol nebo kafe povoleno. 

Na tančení si vemte lahve na vodu. Littner má vlastní studnu s pitnou vodou. U várnice bude varná konvice s čajem a rozpustnou kávou. Nezapomeňte si vlastní hrníček na kávu a půl litr na všechno ostatní. Hrníčky nebo jinými nádobami určenými na pití nedisponujeme a nebudou teda k půjčení.

 

 

Lístky

Registrace Littner 2024

Registrace na hudební dílny (hudebně-taneční turnus) bude spuštěna 11.2.2024.

Registrace pro tanečníky a na rodinný turnus spustíme 17.3.2024.