Registrace na kurzy

Registraci na příští vlnu kurzů (4.11.-12.12.) otevřeme 20.10. v 19:00. Rozvrh zveřejníme 13.10. ZDE.

Registrace na aktuální vlnu kurzů (16.9.-24.10.)

Pondělí
Velký
Lindy Hop 1 Beginners (*Z) 17:30 - 18:40 Peter & Mária
Lindy Hop 2 Survival Guide (*Z) 18:45 - 19:55 Jarda & Ilča
Lindy Hop 2.5 Swing-out (*Z) 20:00 - 21:10 Martin & Janča
Malý
Lindy Hop 4 Fast Swingouts - training (*Z) 18:45 - 19:55 Peter & Janča
Big Apple (*E) 20:00 - 21:10 Kuba
Úterý
Velký
Lindy Hop 3 Charleston 1 (*Z) 17:30 - 18:40 Kolin & Mária
Teachers Training 18:45 - 21:10
Malý
Balboa Beginners (*E) 17:30 - 18:40 Jarda & Poli
Balboa Int/Adv (*E) 18:45 - 19:55 Peťa & Poli
Choreo Atelier (*E) 20:00 - 21:10 Janča
Středa
Velký
Lindy Hop 2 Survival Guide (*Z) 17:30 - 18:40 Tom S. & Mária
Airsteps 1 (*E) 18:45 - 19:55 Tom S. & Janča
Lindy Hop 1 Beginners (*Z) 20:00 - 21:10 Zbyněk & Janča
Malý
Lindy Hop 2.5 Swing-out (*Z) 17:30 - 18:40 Peťa & Poli
Lindy Hop 4 Rythms & Styling (*Z) 18:45 - 19:55 Peter & Poli
Collegiate Shag 1 (*E) 20:00 - 21:10 Peter & Lili
Čtvrtek
Velký
Lindy Hop 2 Party Moves (*Z) 17:30 - 18:40 Kuba & Lili
Lindy Hop 3 Cool Moves & Styling (*Z) 18:45 - 19:55 Tom K. & Terka
Lindy Hop 1 Beginners (*Z) 20:00 - 21:10 Quique & Terka
Malý
Blues 1 (*E) 17:30 - 18:40 Tom K. & Ilča
Lindy Hop 5 Solo in Lindy (*Z) 18:45 - 19:55 Kuba & Pavli
Dance Musicality With musicians (*E) 20:00 - 21:10 Kuba & Ilča

Pondělí

Velký

  • Lindy Hop 1 Beginners (*Z) Učitelé: Peter & Mária 17:30 - 18:40
  • Lindy Hop 2 Survival Guide (*Z) Učitelé: Jarda & Ilča 18:45 - 19:55
  • Lindy Hop 2.5 Swing-out (*Z) Učitelé: Martin & Janča 20:00 - 21:10

Malý

  • Lindy Hop 4 Fast Swingouts - training (*Z) Učitelé: Peter & Janča 18:45 - 19:55
  • Big Apple (*E) Teacher: Kuba 20:00 - 21:10

Úterý

Velký

  • Lindy Hop 3 Charleston 1 (*Z) Učitelé: Kolin & Mária 17:30 - 18:40
  • Teachers Training Teacher: 18:45 - 21:10

Malý

  • Balboa Beginners (*E) Učitelé: Jarda & Poli 17:30 - 18:40
  • Balboa Int/Adv (*E) Učitelé: Peťa & Poli 18:45 - 19:55
  • Choreo Atelier (*E) Teacher: Janča 20:00 - 21:10

Středa

Velký

  • Lindy Hop 2 Survival Guide (*Z) Učitelé: Tom S. & Mária 17:30 - 18:40
  • Airsteps 1 (*E) Učitelé: Tom S. & Janča 18:45 - 19:55
  • Lindy Hop 1 Beginners (*Z) Učitelé: Zbyněk & Janča 20:00 - 21:10

Malý

  • Lindy Hop 2.5 Swing-out (*Z) Učitelé: Peťa & Poli 17:30 - 18:40
  • Lindy Hop 4 Rythms & Styling (*Z) Učitelé: Peter & Poli 18:45 - 19:55
  • Collegiate Shag 1 (*E) Učitelé: Peter & Lili 20:00 - 21:10

Čtvrtek

Velký

  • Lindy Hop 2 Party Moves (*Z) Učitelé: Kuba & Lili 17:30 - 18:40
  • Lindy Hop 3 Cool Moves & Styling (*Z) Učitelé: Tom K. & Terka 18:45 - 19:55
  • Lindy Hop 1 Beginners (*Z) Učitelé: Quique & Terka 20:00 - 21:10

Malý

  • Blues 1 (*E) Učitelé: Tom K. & Ilča 17:30 - 18:40
  • Lindy Hop 5 Solo in Lindy (*Z) Učitelé: Kuba & Pavli 18:45 - 19:55
  • Dance Musicality With musicians (*E) Učitelé: Kuba & Ilča 20:00 - 21:10
Kurz Registrační informace Cena
2019 Září - Říjen
Jméno Příjmení
Email Telefon
Poznámka