Registrace na kurzy

Aktuálně probíhají lekce formou openclasses, více info k nim najdete na stránce Letní lekce 2020. Klasické vlny kurzů rozjedeme zase na podzim.

Registrace na další vlnu kurzů (14.9.-22.10.2020) se otevře 31.8. v 19:00. Rozvrh najdete 23.8. ZDE.

Jak na sebe kurzy Lindy Hopu navazují

Průchod Lindy Hop Kurzy: Naše Lindy kurzy jsou rozdělené do úrovní. Pro přechod do další úrovně je potřeba projít všechny témata z úrovně předchozí. Je jedno v jakém pořadí projdete témata z dané úrovně!
Pokud byste chtěli některé téma z jakéhokoliv důvodu přeskočit, napište Kubovi na kuba@swingwings.cz a on s váma probere co a jak.

 

Seznam úrovní a příslušných témat:
  • Lindy 1 (bez témat)
  • Lindy 2: Party moves, Survival guide
  • Lindy 2,5: Swing-out (Pouze jedno téma)
  • Lindy 3: Cool moves & styling, Muzikalita, Charleston 1
  • Lindy 4: co lektory zrovna napadne a co by se zrovna hodilo
  • Lindy 5: (někdy téma má, někdy ne)

Lindy 4 je trošku specifická. Nemá daná témata, ta se ale neustále mění a objevují se nové kurzy. Lindy 4 proto může být kurz na delší dobu – někdy i rok či více. Záleží, jestli má student stále pocit, že se učí něco nového a že se posouvá dál.

Otevření Lindy 5 pro studenta je podmíněno takovou prověrkou (tzv. audition). Jakmile student cítí, že už ho Lindy 4 moc neposouvá a rád by navštívil i Lindy 5, požádá o audition (to má zatím na starosti hlavně Kuba a Janča, tak se nejlíp ozvat jim). Oni si se studentem pak zatančí a buď prověrkou projde a může chodit do Lindy 5, nebo mu doporučí na čem by ještě měl zapracovat, aby se v Lindy 5 netrápil skrz vysokou náročnost.