Registrace na kurzy

Jak budou od pondělí 5. října vypadat kurzy a tančírny? Stručné shrnutí toho, co jste už nejspíš viděli ve včerejší “tiskovce” (odkaz můžete kdyžtak najít i zde):

  • Kurzy od tohoto týdne pozastavujeme na tak dlouho, jak bude potřeba. Po pauze navážeme druhou polovinou stávající vlny.
  • Pokud bychom do konce roku navázat nestihli, nahradíme vám lekce materiály v online formě.
  • Tančírny se na tuto dobu ruší.

Jakékoliv další podrobnosti se včas dozvíte ve facebookové skupině i mailem. Neupadejte na duchu a hlavně na sebe dávejte pozor. Pevně věříme, že se uvidíme na kurzech zas co nejdříve 🙂

Jak na sebe kurzy Lindy Hopu navazují

Průchod Lindy Hop kurzy: Naše Lindy kurzy jsou rozdělené do úrovní. Pro přechod do další úrovně je potřeba projít všechna témata z úrovně předchozí. Je jedno v jakém pořadí projdete témata z dané úrovně!
Pokud byste chtěli některé téma z jakéhokoliv důvodu přeskočit, napište Kubovi na kuba@swingwings.cz a on s váma probere co a jak.

 

Seznam úrovní a příslušných témat:
  • Lindy 1 (bez témat)
  • Lindy 2: Party moves, Survival guide
  • Lindy 2,5: Swing-out (Pouze jedno téma)
  • Lindy 3: Cool moves & styling, Muzikalita, Charleston 1
  • Lindy 4: co lektory zrovna napadne a co by se zrovna hodilo
  • Lindy 5: (někdy téma má, někdy ne)

Lindy 4 je trošku specifická. Nemá daná témata, ta se ale neustále mění a objevují se nové kurzy. Lindy 4 proto může být kurz na delší dobu – někdy i rok či více. Záleží, jestli má student stále pocit, že se učí něco nového a že se posouvá dál.

Otevření Lindy 5 pro studenta je podmíněno takovou prověrkou (tzv. audition). Jakmile student cítí, že už ho Lindy 4 moc neposouvá a rád by navštívil i Lindy 5, požádá o audition (to má zatím na starosti hlavně Kuba a Janča, tak se nejlíp ozvat jim). Oni si se studentem pak zatančí a buď prověrkou projde a může chodit do Lindy 5, nebo mu doporučí na čem by ještě měl zapracovat, aby se v Lindy 5 netrápil skrz vysokou náročnost.

Registrace na příští vlnu kurzů (14.9. – 22.10.2020)

!!POZOR!! Na některé lekce proběhnou ve Swing Wings studiu (tam probíhala většina lekcí doposud), na některé ale budeme využívat další prostor – V prostorech Franz Kafka Špitálu (adresa je Koliště 43, sály jsou v rozvrhu označené jako Koliště) ve 3. nebo 4. patře. Dobře si u lekce přečtěte, kde se koná, ať dorazíte kam máte 😉

Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz
Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz