Zapoj se

Kdysi dávno, v jedné pradaleké galaxii…

… a nebo taky teď a v Brně.
Byla partička mladých lidí, kteří měli sen. Ale tohle není příběh o tom, jak vzniklo Swing Wings.
Tohle je příběh o Vás a o tom, jak se ZAPOJIT, stát se dalším z řady superhrdinů Swing Wings.
Určitě jste si všimli zdi na chodbě do velkého sálu. Je lemovaná fotografiemi těch, kteří už dlouho svůj volný čas věnují pro dobro komunity a fungování naši školy. Co si budeme nalhávat, dobrovolničení je hlavně o srdíčku, nějaké velké peníze nečekejte. Ale zadarmo to taky není. Dobrovolnické pozice jsou odměnovány formou slevy na kurzy, některé pozice vyžadují specifické schopnosti nebo delší spolupráci a tu je odměna nastavená malinko jinak. Ale hlavně je to velká legrace, spousta nových zkušeností a poznávání lidí. A kdo ví, co se z toho ještě vyklube…

Naši superhrdinové

Aktuální možnosti jak se zapojit

Jak to funguje?
V tabulce níže jsou všichni námi aktuálně hledaní hrdinové. Můžeš jsi je vyfiltrovat podle kritérií, nebo jsi přečti všechny. Jestli máš jiné superpowers, které podle tebe potřebujeme, i když o tom ještě nevíme, ozvi se.

Kolik času chci věnovat? NárazovkyDlouhodobě
Typ práce ManuálníOrganizačníKreativníTechnickáOnlineS lidmiOfflineBez Lidí
Název Kolik času chci věnovat? Typ práce
ŘIDIČI Nárazovky ManuálníTechnickáOfflineBez Lidí
Jejich tempo je vražedné. Jejich auta jsou bezedná. Jejich vytrvalost legendární. Řidiči! Jsou vždy všude první a odcházejí poslední. Mají svaly a božskou trpělivost. A navíc ještě abstinuji. Oni jsou ti praví hrdinové bez kterých by na žádné párty nebyli kilometry světýlek nebo tuna dobrého jídla. Ti hrdinové, kteří jsou takřka neviditelní a přesto nepostradatelní. Jestli i ty chceš ukojit svoji řidičskou vášeň a zažít bezmezný vděk organizátorů, přidej se i se svým železným ořem k eskadre řidičů. Tahle práce je náročná a proto je taky nejlépe ohodnocená.
BEDŇÁCI NA AKCÍCH Nárazovky ManuálníTechnickáBez Lidí
Hrdinové jsou různí. Někdy je třeba Ironmana a jeho hlavu, někdy Spidermana a jeho mrštnost a někdy sílu a houževnatost Hulka. Bez otázek a remcání odnese, donese, uloží vše co naše sličné pomocnice neodnesou. Chceš si přivydělat na lekce ale necítíš se na práci s lidmi? Buď náš Bedňák!
VÝPOMOC S REGISTRACEMA UČASTNÍKŮ NA AKCÍCH Dlouhodobě OrganizačníTechnickáOnlineS lidmi
Hlavní superschopností těchto hrdinů je jejich superúsměv a vřelost. Jsou první s kým přichází účastníci našich akcí do kontaktu a proto by měli také vědět anglicky a pracovat s našim registračním systémem. Měli by si vědět dát rady s drobnými problémy jako ztracený lístek, případně vysvětlit nějakou ne právě příjemnou situaci. Také musí být zodpovědní, často pracují s finanční hotovostí a musí předat důležité informace. Takhle pozice ale není tak náročná jak se může zdát a zvládne ji opravdu každý hrdina. I ten, co teprve své schopnosti objevil. Boss Registrací vždy vše ochotně vysvětlí a je po ruce kdyby chteli zlosynové narušit naše párty.
VÝPOMOC S PŘÍPRAVOU SÁLU A DEKORACEMI Nárazovky ManuálníKreativníS lidmi
Mají rádi nůžky, gafu a papír. Nevadí jím štafle ani nekonečné rozmotávání světýlek. Jejich oko dokáže rozeznat křivě pověšenou dekoraci i počas divokého tance. Vystřihování stovek papírových vloček je pro ne relax po práci. Nevadí jim přijít na párty o 2 hodiny dřív a v teplácích. To jsou oni! Dekoratéři. Pokud i tobě dělá radost odraz světýlek v očích rozdovádených tanečníků, si náš hrdina! Protože né každý umí používat nůžky a neustřihnout si u toho palec.
(NE)PRAVIDELNÝ ÚKLID STUDIA Dlouhodobě ManuálníOfflineBez Lidí
Jejich schopnost je rentgenový zrak a vytrvalost. Tráví čas samotní ve studiu, s oblíbenou hudbou, nebo v tichosti, to nikdo neví. Pravdou však je, že bojují pravidelne s prachem, špínou a bakteriemi. Díky nim je naše studio čisté a voní. Jestli si i ty raději sám a zpíváš si u vytírání podlahy, tahle možnost jak si privydelat na lekce je pro tebe. Pozn. naše studio není žádný chlívek nebo petriho miska, špína a bakterie jsou zmíněny čistě ilustračně
VÝPOMOC NA BARU VE STUDIU Dlouhodobě ManuálníS lidmi
Barmani, ochránci vašeho pitného režimu a plných bříšek. Točí pivka, ochutnávají jídlo, a někdy i ten alkohol. Skupinka, která se chodí vzdělávat v umění barmanském, vymýšlí autentické drinky na párty a umí skvělou kávu. V zimě vaří svařák, v létě mixují skvělé shaky ale hlavně, vždy jsou tam s úsměvem a jiskrou v oku. Máš rád lidi? Nevadí ti s nimi mluvit, zvládaš trochu stresu a paniky a ještě k tomu máš kalkulačku v hlavě? Si rád v centru dění a nevadí ti občas přijít domů hodně pozdě v noci? Buď barmanem a zaži tu správnou dávku punku.
POCHOUTKY NA BAR Dlouhodobě ManuálníKreativníBez Lidí
Vy je sice nevidíte, ale oni jsou. Starají se o všechny bez rozdílu. Jsou to Alfrédi všech Batmanů. Pracují s vášní pro dobroty, po práci, po nocích. Jejich zbraněmi jsou koláčky a pomazánky. A taky dorty. Slané nebo sladké, cokoliv co potěší naše hladová bříška a zvedne hladinku cukru. A všichni je za to milují. Masterchefs! I ty rád kuchtíš? Umíš navařit jako pro regiment a dietni recepty ti nejsou cizí? Mrkni na Masterchefs stránky. Jejich um se pravidelně využívá počas festivalů ale také denne na baru, kde připravují mňamky pro zažehnání nejhoršího hladíku.
VÝPOMOC S ÚKLIDEM NA AKCÍCH Nárazovky ManuálníBez Lidí
Superhrdinové, kteří jimi jsou a ani o tom nevědí. Ochraňují organizátory před spánkovou deprivací. Jejich level energie předčí veverky a rychlostí blesku pomáhají uklízet po párty prostory. Jsi jeden z těch, co jsou na párty vždy až do posledního tónu a nevadí ti přijít na afterku o pár minut později? Jsi náš hrdina!
UBYTOVÁNÍ PŘESPOLNÍCH SWINGAŘŮ BĚHEM AKCÍ Nárazovky S lidmi
Naše Liga výjimečných má mnoho hrdinů. Ale těchto je jako šafránu. A přitom jsou tak potřební. Nepomáhají jenom nám, ale také cizincům, kteří přišli okusit kouzlo Brna. Otevírají svůj domov pro jiné a nic za to nechcou. Jestli i ty jsi dobrá duše, která chce pomoct ušetřit nějakou tu kačku jiným, ozvi se.
FOTO/VIDEO NINJA NárazovkyDlouhodobě OrganizačníKreativníTechnickáOnlineS lidmi
Někdo se jich strání a ukrývá se, někdo je naopak vyhledává. Jejich muška je přesná a jejich namířeným zbraním není úniku. Často si ani neužijí párty, jdou spát pozdě a jsou na nohách brzo. Jejích práce nekončí příchodem domů, naopak teprve začíná. A na jejich výsledky všichni netrpělivě čekají. Ano, řeč je o našich fotografech a kameramanech. Umíš udělat hezký záběr nebo video? Tma a hýbající se lidi nejsou pro tebe synonymum pro katastrofu? Pošli nám svoje portfolio a možná ty budeš náš příští fotograf/kameraman. Pozn. momentálne máme dva špičkové fotografy, kteří pokrývají veškeré naše velké festivaly a akce. Ale protože jsou tak skvělí, často jezdí i na zahraniční akce, nebo mají své projekty a my chceme být připraveni.