Letní lekce

Přes léto sice nemáme pravidelné kurzy, zato pro vás chystáme speciální lekce, ateliéry a tréninky.
Vyberte si, jestli chcete tančit, povídat si, kouknout na nějaký film nebo si třeba zacvičit.

Swingové léto je tady!

Jak letní lekce fungují:

Na každý týden se otevře samostatná registrace +/- dva týdny předem. Lekce nezačínají vždy ve stejný čas a mají různou délku a cenu – doporučujeme si pořádně pročíst od kdy do kdy lekce jsou, aby vás nepřekvapilo, že je to jinak, než u pravidelných kurzů.
Lekce se platí v hotovosti na místě.
Pozor! Někdy se stane, že se na lekci nezaregistruje dost lidí – o půlnoci před lekcí proto budeme kontrolovat počty a pokud na lekci nebude dost registrací, bohužel se neotevře. Zkontrolujte si proto v daný den, jestli lekce na kterou jste se registrovali proběhne nebo ne!


Popis lekcí:

Balboa pro věčné začátečníky s Ilčou a Jarinem: Dvě lekce Balboa pro ty, kteří s tancem Balboa už párkrát začali a rádi si zopakují základy a naučí se i něčemu trochu novému. Po lekcích bude krátká Balboa tančírna!
pro koho: Pro všechny, kdo už měli nějaké Balboa lekce

Solo Swivels s Jančou a Terkou: V první části lekce se mrkneme na techniku swivels na kterou pak navážeme různými variacemi a parádičkami.
pro koho: Pro všechny (nejen holky!), kdo už se učili Swing-out

Shim Sham pro začátečníky s Jančou: Jednoduchá autentická solojazzová rutina, která se tančí po celém Lindy hopovém světě. Nepotřebujete partnera!
pro koho: pro všechny, kdo zvládnou na lekci dorazit

Big Apple opáčko s Kubou: Lekce, ve které si zopakujeme Big Apple – především ty části, které dělají největší problém. V této první části si zopakujeme vše až po London Bridge (probíhání pod rukama)
pro koho: pro ty, co už se někdy učili Big Apple

Shim Sham pro pokročilé s Jančou: Shim Sham může být jednoduchá solojazzová rutina, dá se s ní ale taky krásně vyhrát – přesně na to se s váma Janča na téhle lekci podívá!
pro koho: kdo už se někdy učil Shim Sham, sem s ním!

Jak přežít letní tančírny s Ilčou a Kubou: Přes léto chodíme tančit ven. Jak nám to ovlivní tančení, a co všechno to pro nás může znamenat? To s váma na téhle lekci probere Ilča s Kubou.
pro koho: Stačí mít za sebou kurz Lindy hop 1

Na tento týden se již nelze registrovat!

Informace o tančírnách najdete v sekci Pravidelné tančírny.