Dark Blue Swing Exchange

27. – 28. 1. 2024

Jubilejní 10. ročník Dark Blue Swing je tady! Připravte se na vše, co máte na Dark Blue tak rádi – fantastickou hudbu, útulnou atmosféru a vřelou, inspirativní komunitu. Tento rok nás čeká velkolepý sobotní ples se dvěma kapelami a nedělní kocovinová brunch párty, rovněž s živou hudbou. Chybět nebude ani doprovodný program v podobě soutěží a přednášek a naši oblíbení lokální prodejci.

The 10th anniversary edition of Dark Blue Swing is here!

Get ready for everything we love about this event – fantastic music, a cozy atmosphere, and a warm, inspiring community. This year, we will have a spectacular Saturday night party with two bands and a Sunday hangover brunch party, also with live music. The program will be spiced up with an exciting competition, an inspiring talk, and our crafty local vendors.

Program

Sobota

Tmavomodrý ples

19:00 – 4:30 

Tmavomodrý ples se bude konat v samém srdci Brna, na místě, kde to celé před deseti lety začalo – v Prvním patře. Budeme pro sebe mít prostorný sál a dva bary. V pohybu nás budou držet Heart of Dixie a Jam Session Band s Jakubem Zomerem a naši talentovaní DJs. Těšit se můžete i na soutěž Mix & Match a spoustu dobrot a krásných věcí od našich lokálních prodejců.

Venue První patro, Dominikánská 342/19, zadní trakt Hlavní vchod je uvnitř vnitrobloku Velkého Špalíčku z Šilingrova náměstí.

Dark Blue Party

19:00 – 4:30 

The Dark Blue Party will be held in the very heart of Brno, at the place where it all started ten years ago – at První patro. We will have a spacious hall and two bars at our disposal. Apart from our talented DJs, two bands will keep us moving – Heart of Dixie and Jam Session Band with Jakub Zomer. You can also look forward to a Mix & Match competition and lots of goodies and lovely things from our local vendors.

Venue První patro
První patro, Dominikánská 342/19, Brno
The main entrance is in the courtyard of Velký Špalíček, on the side facing Šilinger Square (Šilingrovo náměstí).

Neděle

 Kocovinová brunch párty

11:00 – 14:30

 V neděli si uděláme útulné poledne u nás doma ve Swing Wings – ve Franz Kafka Špitálu. Na své si přijdou zejména naše chuťové buňky, protože nás čeká brunch v režii Swing Wings Masterchefs. Hrát nám k tomu budou naše brněnské hudební poklady Géri & Víťa a hudba z vinylu pod taktovou DJ Petera. Také si rozšíříme obzory s Pavli, která pro nás bude mít připravenou inspirativní přednášku.
BRUNCH NELZE KOUPIT NA MÍSTĚ. 

Franz Kafka Špitál, 4. patro (výtah), Koliště 43
———————————————–

HANGOVER BRUNCH PARTY 
11:00 – 14:30
 On Sunday, we will make ourselves cozy in our home in Swing Wings studio – in Franz Kafka Špitál. We will get our taste buds spoiled by a wickedly good brunch made by our great Swing Wings Masterchefs. There will be live music provided by our local musical gems, Géri & Vít’a, and DJ Peter will treat us with his favorite vinyl music. We will also broaden our horizons with Pavli, who will give us an inspiring talk.
Brunch cannot be purchased on the spot.

Franz Kafka Špitál, 4th floor (accessible by lift), Koliště 43, Brno

Open Mix & Match 

Mix & Match je skvělá příležitost, jak si užít ještě více zábavy, a navíc se tanečně posunout. Úroveň soutěže bude otevřená, což znamená, že zúčastnit se může úplně každý!

Soutěžící budou tančit s náhodně vybranými partnery na hudbu různých temp. Soutěž bude mít dvě části: úvodní část (prelims) a finále. V úvodní části budou porotci hodnotit každého tanečníka/tanečnici zvlášť a následně vyberou leadery a followery postupující do finále.

Pokud se budete chtít zúčastnit, navštivte registrační pult mezi 19:00 a 20:00. Poté, co se zapíšete, dostanete číslo, které na sebe připnete tak, aby bylo dobře viditelné. Prelims se budou konat v sobotu od 20:00 během párty v Prvním patře. Finále proběhne ten samý večer ve 22:30.
———————————————–

Mix & Match is a great opportunity to have extra fun and grow as a dancer. It will be an open level competition, which means everybody is welcome to join!

The participants will dance with random partners to music of different tempos. There will be two stages of the competition: prelims and finals. During the prelims, the judges will value each dancer individually and then select leaders and followers who get into the finals.

If you would like to participate, please visit the reception desk between 19:00–20:00. After you sign up, you will get your number, which you will pin on yourself so it is visible. Prelims will start at 20:00 during the Saturday party at První patro. Finals will take place at 22:30.

Vyber si svůj balíček
SOBOTNÍ PLES 850 CZK 35 EUR
SOBOTNÍ PLES + BRUNCH 1300 CZK 54 EUR
BRUNCH 400 CZK  17 EUR

international transfers +5 EUR fee

Registration

Registrace spouštíme v neděli 10. 12. v 17:00.
Prosím přečtěte si náš etický kodex: www.swingwings.cz/codeofconduct
KONTAKT: darkblueswing@swingwings.cz
———————————————–
Registration opens on 10 December (Sunday) at 17:00.
Please read our code of conduct: https://www.swingwings.cz/codeofconduct/

Contact us darkblueswing@swingwings.cz

 

Registrace je uzavřena. / Registrace is closed.

„Hudba často dokáže vyjádřit, co oči nevidí, a zní až tam, kde uši neslyší…“