Kemp Littner 2024

Pravidlá na Littneru

Příchod a registrace

Registrace

Registrace probíhá první den 16:00 – 19:00.

Pokud se nemůžete dostavit včas, dejte nám vědět. Plánujte si příjezd tak, abyste to stihli. 

Pokud nemáte vyřízeny všechny náležitosti registrace, přijďte druhý den mezi 10:00 – 11:00 k baru, bude tam na vás čekat Pája.

Příchod

Prosíme respektujte čas příjezdu a nedorazte dřív než v 16:00. Littner musíme před každým turnusem nachystat abyste si ho užili naplno.  

Areál Littneru

Chatky a budova

V areálu je přísný zákaz manipulace s otevřeným ohněm. Kouření je povoleno jen na jednom místě a to pod borovicí (platí i pro vodní dýmky). Nekuřte večer u baru, dým obtěžuje tanečníky na parketu. Respektujme se prosím navzájem.

Psy v areálu nejsou povoleny. Vždy nám napište jestli chcete sebou vzít pejska, abychom mohli případně domluvit výnimku. 

Počítejte tedy s hmyzem jako komáři a klíšťata a vemte si sebou ochranné prostředky.

Robot Norbert čistí bazén každé ráno. Prosím, respektujte ho i pana správce, který rozhoduje o tom, kdy se vyndá. Do bazénu v té době raději nelezte. 

Hamakové městečko nebo vozový park nafukovaček většinou slouží všem, ale každá z těchto věcí má svého majitele. Prosím, buďte opatrní na cizí majetek.

Uklízejte po sobě. Obaly od sušenek či nanuků, prázdné láhve od vína či limče. U baru nebo při tabuli jsou umístěny koše na odpad – snažme se třídit.

 

Jídlo a kuchyně

Dodržujte časy jídel. Rozpis skupin je každý večer přepsán pro další den. 

Na okýnku připraveny speciální jídla pro ty, kteří mají alergii na potraviny. Pokud do této skupiny nepatříte, nejezte to!

Jídla jsou objednaná přesně podle registrací, dodržujte to, co jste si zaregistrovali. Pokud jste vegetarián, ale máte extrémní chuť na ten řízek, domluvte se mezi sebou. 

Jestli u snídaně něco na stolech dojde, kuchařky vám to rády doplní. Stačí se zeptat a přinést prázdnou mísu jako důkaz.

Buďte milí na naše kuchařky. Vaří nám už roky s láskou a péči a my si je moc vážíme.

Prosím nevynášejte nádobí z jídelny.

 

Bar

Bar je samoobslužný. Můžete si dát pivko, limču, kafe nebo něco dobrého z lednice. Letos i víno od Peti Drábka. Ceník nápojů je zavěšen na baru nebo sepsaný v dlužníčku. 

Útratu si zapisujte do sešitu na baru s názvem Dlužníček. Do předkresleného chlívečku napište své celé jméno a příjmení. Svoji spotřebu zapisujte ve formě cena a čárka. (Piju 2 deci kafe, kafe stojí x korun za deci, do dlužníčku si zapíšu x: II)

Nemáme k dispozici hrnečky ani sklenice. Doneste si prosím na Littner své, ideálně sklenici na vodu/pivo a hrníček na kafe.

Černá lednice je barová, prosíme nedávejte si tam soukromé jídlo a pití. Hrozí, že vám je někdo vypije/sežere.

Bar má omezenou nabídku, proto doporučujeme dovést si pro jistotu i vlastní zásoby.

Jestli pojedete do města na nákup, stavte se prosím za barmany, jestli nepotřebují dokoupit zásoby. Také prosíme o pomoc s odpadem. Ideálně co cesta to pytel až dva separovaného odpadu (plast, papír, sklo), ať se netopíme v odpadcích.

Na závěr

Jestli potřebujete s něčím pomoct, co jste nenašli taky, neváhejte se zeptat organizátorů (představí se na začátku turnusu). Rádi vám pomohou, případně nasměrují na správnou osobu.