Littner 2020

Uprostřed borových lesů, někde kolem Bzence na Jižní Moravě, kde nenajdete internet, ba ani telefonní signál, se plácá každé léto banda swingových bláznů kolem bazénu a ve volném čase rozhoupávají dřevěná prkna místní letní tančírny.

Začalo to v roce 2014 malým tanečním výletem a… Od té doby je zájem z řad studentů tak obrovský, že letos pořádáme už čtyři pěti denní turnusy.

Littner není obyčejný workshop. Je to především dovolená v přírodě u bazénu se swingovým soundtrackem, vodními lekcemi, jamujícími muzikanty, nočními hrami, moravskou kuchyní, pozorováním hvězd a nezapomenutelnými kabaretními vystoupeními.

POZOR

Jedna velká novinka jsou časy příjezdů a odjezdů. Kvůli současné epidemiologické situaci je třeba celý areál mezi turnusy desinfikovat. Příjezd je tedy možný až v 18:00 a odjíždět budeme muset už v 10:00. Výjimku má jen rodinný turnus, protože nenavazuje na jinou akci. Rodinky tedy mohou přijíždět už od 16:00. Prosíme, abyste nové časy dodržovali, věříme, že to spolu zvládneme ;-).

 

 

TERMÍNY 2020

rodinný turnus: 24.6 – 27.6. (st-so)
I.turnus: 27.6. – 1.7. (so-st)
II.turnus: 1.7. – 5.7. (st-ne)
III.turnus: 15.8 – 19.8. (so-st)
IV. turnus: 19.8. – 23.8. (st-ne)

!!! Není možné přijet jen na část turnusu !!!.

Turnusy nejsou nijak rozdělené podle taneční úrovně, místo si zde najde každý ;-). 

RODINNÝ TURNUS
Akce hlavně pro naše rodinky s dětmi. Volnější program šitý na míru podle možností a zájmu. Účastnit se může kdokoli, počítejte ale s všudypřítomnou dětskou roztomilostí a vším, co k ní patří :smile:

PRO ZAČÁTEČNÍKY
Ano, i vy, co ještě netančíte, můžete jet na Littner a jste víc než vítáni. A navíc Littner zdaleka není jen o lekcích. Když vás to nebude bavit, můžete kemp strávit v hamace a nebo u bazénu!:)

HUDEBNÍ DÍLNY
Letos připravujeme variatnu pro všechny muzikální swing kids. Pokud byste se na Littneru rádi více hudebně vyžili a jste zároveň ochotní obětovat ležení u bazénu mezi lekcemi, bude pro vás připravena intenzivní hudební nalejvárna. Podle zájmu půjde o výuku nástrojů, hudební teorie a hlavně hraní v kapele složené ze studentů, která vystoupí během posledního večera s krátkým setem.

MÍSTO KONÁNÍ

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně, kolem borovicové lesy a omezený signál. Co víc si přát!

Turistická základna Littner, Doly Littner 1063, Bzenec GPS: 48.935634, 17.261497

Jak se dopravit?
AUTEM Do aut se prosím zorganizujte ZDE, byla by škoda, kdyby z Brna odjížděla poloprázná auta. DŮLEŽITÉ: do lesa kolem střediska je omezený vjezd a proto se autem dostanete pouze ze strany od Bzence. K tábořišti se dá přijet i z druhé strany, ale je tam zákaz. Jakmile projedete Bzencem mějte se na pozoru.  Před viaduktem je odbočka do lesa. Musíte trefit tu správnou! Označíme ji fáborkem a pár dalších rozcestí také. Takže se nemusíte bát, že zabloudíte :).
VLAKEM Stanice Bzenec přívoz (Rychlíky tam nestaví). Prosím berte na úváženou, že je to 2,5 km pěšina borovým lesem! Proto doporučujeme pevnou obuv. Taky se vám šikne zkusit se domluvit s nějakým řidičem ať vám těžší věci vezme z Brna autem. Ideálně se domluvte na Facebooku a přijíždějte ve skupinách.

KDY SE DOSTAVIT?
Rodinný turnus může přijíždět od 16:00. Všechny ostatní turnusy až v 18:00. Tohle je novinka, je totiž kvůli současné epidemiologické situaci kemp nutné vydesinfikovat po uplynulém turnusu. Prosíme, nejezděte dřív, areál nebude přístupný.

CO DĚLAT, AŽ PŘIJEDETE NA TÁBOR?
Nebojte se vejít až do centra tábořiště. Už zdálky uvidíte krásné slečny nebo elegantní rozverné gentlemany, kteří budou zrovna pomáhat s registracemi. Tam vám předáme ložní prádlo, číslo chatky, trička, vyřešíme check-in a platbu. Pozor! Vemte si doklad totožnosti, hlavně ti, co nemají českou národnost. Pokud nastane jakýkoliv zádrhel kontaktujte Ivku (773 620 766). Raději pište SMS než volejte – signál je zde náladový :-D.

Strava na Littneru je poctivá, moravská a táborová. Nečekejte, že přijedete hubenější než jste odjeli! Každý den budete mít snídani, oběd a večeři. Ke každému hlavnímu jídlu bude malý zeleninový salát. Kuchyně vyhoví všem, co si napsali, že jsou vegetariáni, bezlepci, bezlaktózoví atd. Protože tým kuchařek tety Šárky je prostě nej! Na co už ale kapacitu nemají, jsou veganská jídla (a ani varianta vegetarián + bezlaktóza nás neoklame 😉 ). Doporučujeme si vzít trvanlivé mlsky na noční hlad, nebo ovoce a zeleninu pokud jste zvykli jíst jí opravdu hodně.

Pitný režim:  V areálu není žádný obchod ani bufet. Tradičně ale postavíme vlastní malý bar a budete si moct dát smoothie, mňami filtrované kafe a dokonce i čepované pivo nebo limo! 🙂 Vlastní alkohol povolen. V průběhu akce nebude mít nikdo nepovolaný přístup do kuchyně, nepočítejte prosím s ledničkou, pokud nemáte speciální dietu (je jedna malá na celý kemp). (Pokud budete chtít chladit víno, schováme vám ho do sklepa – otázka – jestli ho ještě dostanete zpátky? :)). Várnice se šťávou bude k dispozici, na tančení si vemte lahve na vodu. Littner má vlastní studnu s pitnou vodou. U várnice bude varná konvice s čajem a rozpustnou kávou. DOPORUČUJEME SI VZÍT VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Letos nebudeme dodávat žádné plastové kelímky.

UBYTOVÁNÍ V chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích různých velikostí. Ubytování je skromné, táborového stylu. Dostanete ložní prádlo, a přikrývky. Spacák není potřeba. Stanování v areálu není povoleno.

Littner je především dovolená a proto i lekce jsou oddechové. Základní lekce jsou pouze dvě denně. Podle zájmu a počasí je doplňujeme speciálními aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, solo lekce, lekce muzikality a další. Lekce na Littneru učí lektoři Swing Wings, případně speciální hosté. Všechny aktivity jsou v ceně kempu.

Letos připravujeme variatnu pro všechny muzikální swing kids. Pokud byste se na Littneru rádi více hudebně vyžili a jste zároveň ochotní obětovat ležení u bazénu mezi lekcemi, bude pro vás připravena intenzivní hudební nalejvárna. Podle zájmu půjde o výuku nástrojů, hudební teorie a hlavně hraní v kapele složené ze studentů, která vystoupí během posledního večera s krátkým setem.

 

Maminka od Pavli nám opět sestavila seznam co s sebou na tábor. Má v tom sestavování silnou mnohaletou praxi. Můžete odškrtávat!
 
Kalhotky/trenky, ponožky, tepláky, kraťase, mikina, svetr, šusťáková bunda, baterka + tužkové, sandály, taneční tenisky, plavky, osuška, ručník, tričko s kr. i dl. rukávem, pokrývka hlavy, pláštěnka, opalovací krém, kapesníky, repelent, kartička pojišťovny, kostým na tematickou party, pasta, kartáček, šampon, kondicionér, mýdlo, hřeben, vlastní hygiena, deodorant, vložky/tampony/kondomy, kapesní nůž, šití, nůžky, známky + dopisní papír, věci do vlasů, Zyrtec na alergii, kosmetické tampóny, odličovadlo, věci na spaní, sluneční brýle, čočky+vodička, flaška na pití, oplatky/sladkosti, peníze, mobil + nabíječka, doklady, půl litr na pivo/šťávu, hrneček, hammock, lehátko, nafukovací věci do bazénu
 
DOPORUČUJEME SI VZÍT VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Nebudeme dodávat žádné plastové kelímky.
Nezapomeňte také na hotovost, nejen na zaplacení doplatku za pobyt, ale také na útratu na našem plážovém baru ;-).

TEMATICKÁ PÁRTY je už ověřená stálice, která probíhá vždy hned druhý den! Takže kromě vlastních půllitrů, tanečních bot, plavek a jiných propriet, přibalit ještě kostým!
Byli jsem v exotických krajinách, přojížděli jsme se v Americe po Route 66 a tentokrát rozehrajeme pod borovicemi příběh z té nejvyšší společnosti. Krycí jméno 007 ;-).

Větrem a sluncem ošlehané tváře, drsný výraz, jasná mise. Littner s kódem 007 se blíží. Nezapomeňte si nabalit kostým na tématickou noc!
PS: Nikdo neříká, že James nemůže být ženské jméno a že některému s našich pánů nebude služet zbraň za podvazkem! ?

 

 

Poslední noc máme již tradiční KABARET. Kdokoliv se může zúčastnit s vystoupením jakéhokoliv stylu. Měli jsme taneční choreografie, scénky, divadla, ohnivé show, acrojógu, dokonce nezapomenutelné aquabelly. Každý nápad a každý vystupující je vítán! 🙂

CENA

1.-4. turnus 3600 Kč
rodinný turnus 2600 Kč, děti do 3 let zdarma, děti od 3 let 700 Kč

Platba bude rozdělená na dvě části. Po registraci obdržíte email s pokyny k platbě. Záloha bude 2000,- Kč a zbytek zaplatíte na místě.
V ceně je zahrnuté ubytování, 3x denně ňami jídlo od tety Šárky, všechny lekce, program a tančírny.

Storno podmínky: Zrušení lístků není možné. Nicméně pokud se u Vás změní plány, vždy můžete nabídnout svoje místo lidem, kteří se na kemp nedostali. Dejte inzerát na fb událost ;-).

Littner by nebyl Littnerem bez tradičních triček. Letošní návrh pro nás připravil Patrik Volek, grafik který stojí za logem na Dark Blue a také pracoval na zrodu našich stránek.
Objednávka triček bude jen jedna pro všechny turnusy tak neváhejte. Tričko dostanete na svém turnusu kde ho taky zaplatíte.

Cena trička: 250 Kč
Uzavřeno

Pánské:

Dámské:

 

Registrace

Pokud se vaše taneční role nezobrazuje, místa pro tuto roli jsou již vyprodaná. Pokud neplánujete na Littneru tančit roli, kterou si zaregistrujete, vaše registrace bude zrušena. Děkujeme za pochopení

Closed

Všechny dotazy pište na littner@swingwings.cz

PROGRAM

* Program je orientační a může být lehce poupraven podle nálady, počasí, energie a momentální situace 🙂

SOBOTA 27.6.  
18:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
NEDĚLE 28.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PONDĚLÍ 29.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna
   
ÚTERÝ 30.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
21:30 kabaret
   
STŘEDA 1.7.  
od 09:00 snídaně
do 10:00 sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:00 společná fotka u bazénu, odjezd
   

 

STŘEDA 1.7.  
18:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
ČTVRTEK 2.7.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PÁTEK 3.7.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna
   
SOBOTA 4.7.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
21:30 kabaret
   
NEDĚLE 5.7.  
od 9:00 snídaně
do 10:00 sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:00 společná fotka u bazénu, odjezd
   

 

SOBOTA 15.8.  
18:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
NEDĚLE 16.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PONDĚLÍ 17.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna
   
ÚTERÝ 18.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
21:30 kabaret
   
STŘEDA 19.8.  
od 9:00 snídaně
do 10:00 sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:00 společná fotka u bazénu, odjezd
   

 

STŘEDA 19.8.  
18:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
ČTVRTEK 20.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PÁTEK 21.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna
   
SOBOTA 22.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oděd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
21:30 kabaret
   
NEDĚLE 23.8.  
od 9:00 snídaně
do 10:00 sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:00 společná fotka u bazénu, odjezd