DALŠÍ KURZY STARTUJOU OD 18.9.!

ZÁKLADNÍ INFO O REGISTRACI

Jak se registrovat?
Pokud jsi ZAČÁTEČNÍK – začni s Lindy Hop 1, jakmile projdeš kurz, můžeš do Lindy Hop 2 🙂 Registraci provedeš tak že klikneš na políčko v rozvrhu a vyplníš formulář, který se ti otevře.

A jak dál?
Je třeba zvládnout všechny témata z daného levelu, než se můžete registrovat do levelu vyššího! Seznam všech témat a jejich popis naleznete pod registrací!
– Je jedno, v jakém pořadí projdete jednotlivé témata v daném levelu, než půjdete do levelu dalšího (Pokud máte za sebou Lindy Hop 1 tak je jedno, jestli nejdřív půjdete do Survival Guide, nebo Party Moves).
– Lindy Hop 5 je doporučená pro všechny, co mají za sebou všechny témata Lindy Hop 4. Z minulé vlny se nám osvědčily mini auditions – než se zaregistrujete do Lindy Hop 5, domluvíte se s jedním z dino-lektorů (Pavli, Poli, Peter, Tom, Kuba) a on si s vámi zatančí a řekne vám, jestli už je Lidny Hop 5 pro vás, nebo vám doporučí, který kurz by vám sedl nejvíc.

Délka lekcí je 70 minut a mezi lekcemi je 5 minut pauza.

Upozorňujeme, že na lekcích se střídají partneři a výjimky neudělujeme 🙂

Registrovat se můžete i bez partnera.

Náš systém registrací potom dá dohromady osamocené duše. Avšak s partnerem je vaše místo v kurzu jistější. Proto doporučujeme poptat se třeba ve facebookové skupině ‚Hledám partnera/partnerku – SWING WINGS‘. Pokud se zaregistrujete, systém vás s nikým nespáruje a až poté si partnera najdete, můžete ho ve svém účtu doplnit. Pokud vás již systém s někým spáruje, nelze partnera již měnit.

Pokud máte partnera se kterým se budete registrovat na kurzy, nezapomeňte si zjistit jeho/její email – bude třeba, abyste byli spárovaní spolu!

Podrobnější informace o kurzech najdeš zde.

CENA A SLEVY

Cena kurzu je 800 KČ.

Kurzy jsou rozdělené do dvou kategorií – Základní a Extra (označení najdeš v rozvrhu jako E* a Z* i v registračním formuláři)

Jeden kurz pro 1 osobu – 800

2 kurzy pro 1 osobu ze stejné kategorie – 1300

3 kurzy pro 1 osobu ze stejné kategorie – 1600

* slevy se nedají kombinovat napříč kategoriemi. Tzn. například za 3 kurzy, 2 základní a jeden extra platíte 2100 (1300 + 800).

REGISTRACE NA KURZY


Pozor! Pokud se chcete zaregistrovat do kurzu, který už je plný, nebo se vůbec neotevřel, dejte nám vědět v TOMTO FORMULÁŘI – to abychom věděli, co v další vlně kurzů otevřít 😉

Registrace na kurzy, které začínají 18.9.!

17:15-18:25
18:30-19:40
19:45-20:55
21:00-22:10
Pondělí
Velký
Lindy Hop 2 Survival Guide (Mírně Pokročilí) *Z Martin & Terka
Charleston 2 (Mírně Pokročilí) *Z Zbyněk & Terka
Lindy Hop 1 Úvod do Lindy Hopu (Začátečníci) *Z Zbyněk & Lucka
Malý
Lindy Hop 4 Fast feet (Pokročilí) *Z Kuba & Mária
Lindy Hop 5 (Ninjas) *Z Kuba & Silvia
Solo Jazz steps alphabet (Mírně Pokročilí) *E Kuba
Úterý
Velký
Lindy Hop 3 Swing-out (Mírně Pokročilí) *Z Kolin & Poli
Lindy Hop 5 Training group (Ninjas) *Z Peter & Pavli
Malý
Balboa open practice Fast music, 50czk fee, no registration *
Balboa Intensive Refreshing course *E Poli
Středa
Velký
Lindy Hop 4 Lead & follow (Pokročilí) *Z Michal & Pavli
Lindy Hop 3 Musicality (Mírně Pokročilí) *Z Peter & Poli
Lindy Hop 2 Party moves (Mírně Pokročilí) *Z Zbyněk & Poli
Malý
Muzikalita *E Janek
St. Louis Shag 1 (Mírně Pokročilí) *E Peter & Lili
Čtvrtek
Velký
Airsteps 1 (Mírně Pokročilí) *E Tom & Janča
Lindy Hop 1 Úvod do Lindy Hopu (Začátečníci) *Z Tom & Soňa
Collegiate Shag 2 (Mírně Pokročilí) *E Kuba Žabenský & Lili
Malý
Lindy Hop 4 Swing-out Clinic (Pokročilí) *Z Kuba & Janča
Tančírna! *
!Tančírna *
Pátek
Velký
Open practice 17:00 - 19:00, 50czk fee, no registration *
Jméno kurzuTančím jakoTančím s (email)Cena
Základní
Extra
Křestní jménoPříjmení
EmailTelefon
Communication in English
Poznámka

%course-name%%course-day% - %course-start%
%course-price%

POPISKY KURZŮ

ZÁKLADNÍ KURZY


LINDY HOP 1

Jak už název napovídá, je to úvod do tance Lindy Hop. Je pro všechny, kteří jej nikdy netančili nebo byli párkrát na tančírně a chtěli by umět to, co tam viděli. Projdou se základní pohyby a kroky, dost na to, aby se dalo zatančit si na tančírně už po první lekci, ale ne zas moc, aby se z toho zahltila hlava. Prostě takový akorát pomalý rozjezd!

LINDY HOP 2

Party Moves – Chcete zazářit na tančírně s novými tanečními figurami? V tomto kurzu navážeme na materiál z Lindy Hop 1, pořádně se vytancujeme, naučíme nové figury a povíme si něco málo z technik důležitých pro pohodlné a zábavné tančení.

Survival Guide – Jak pohodlně požádat o tanec kohokoli, bezpečně protancovat skrz plný taneční parket i v podnapilém stavu a přežít narozeninový tanec? Tyto, jiné praktické tipy a nové zábavné figury na vás už čekají v tomto kurzu.

LINDY HOP 3

Swing-out – Pokud jste už někde slyšeli pojem Swing-out a pořád nevíte, o co se jedná, tak v tomto kurzu se jej naučíte! Půjde se pěkně pomalu od základů, naučíte se jak jej tančit a jaké jsou jeho základní variace.

Charleston – Znáte-li tanec spojený s písničkou „Babičko, nauč mě Charleston“, tak se jedná o Charleston z let dvacátých. Tento kurz se podívá na modernější verzi často tančenou spolu s Lindy Hopem. Ukážeme si základní krok a nějaké cool variace!

Jazz-up & Musicality – pokud se chcete naučit více vnímat hudbu během tance, osvojit si základy muzikality a ozvláštnit si Lindy Hop autentickým solo jazzem, tento kurz je jako na míru dělaný pro vás!

Cool moves & Styling – Náplň kurzu je jednoduchá – více tančení, více techniky, více tipů, jak u toho všeho vypadat dobře!

LINDY HOP 4

Lead & Follow – V tomto kurzu se zaměříme víc na techniky tančení. Dozvíte se více o Lead a Follow a zaměříme se na techniky jako stretch, connection a další.

Fast Feet – Pokud si nejste jistí jak tančit na rychlou hudbu, tento kurz je pro vás. Záleží na lektorech, ze kterého pohledu se na to podívají, je ale dost možné, že se bude procvičovat Charleston, Lindy Hop na rychlou hudbu a možná i další tance.

Swing-out Clinic – Pokud si nejste jisti vaším Swing-outem, tento kurz je pro vás. Bude se opakovat, jak má swing out vypadat, a jak ho můžete vylepšit a ozvláštnit!

Musicality & Rhythms – Kurz zaměřený na poslouchání hudby a reagování na ni. Taky se trošku podíváme na to, jak rozbít základní rytmus kroků a udělat z něj něco velkolepého

LINDY HOP 5

Lindy Hop 5 je místo, kde se dostáváme k samotné kráse Lindy Hopu. Už máme techniky a principy z Lindy Hop 1 -4 na kterých budeme stavět, a můžeme se vydat různými směry! Náplň lekcí je čistě na lektorech, kteří Lindy Hop 5 učí a na skupině, se kterou pracují!

CHARLESTON 2

Tento kurz přímo navazuje na Kurz Lindy Hop 3 – Charleston 1. Budou se učit pokročilejší variace, opakovat základy a mnohem víc! Jedinou prerekvizitou tohoto kurzu je mít za sebou výše zmíněnou Lindy Hop 3 – Charleston.

EXTRA KURZY

MUZIKALITA S JANKEM

Jedná se o kurz od muzikanta, který má za cíl rozvíjet hudební dovednosti, smysl pro rytmus a ucho celkově. Můžete se těšit na poslechová i rytmická cvičení, základní hudební pojmy a propojení toho všeho s tancem a co to vlastně pro tanečníky znamená. Doporučujeme úplně všem!

Airsteps 1

Úvod do airstepů

V kurzu se budeme učit základy taneční akrobacie s důrazem na techniku a connection s partnerem, abyste byli schopni naučené použít v tanci. Kurz půjde od základů, ale určitě bude užitečný i těm, kteří u nás airstepy absolvovali dříve.

Důležité
Na kurz je nutné přihlásit se s partnerem, se kterým absolvujete celý kurz. Ideální je, pokud jste na sebe tanečně zvyklí a partnerovi důvěřujete. Během lekcí partnery nestřídáme.
Berte v potaz, že vedlejším produktem trénování airstepů můžou být drobné odřeniny a modřiny.
Vzhledem k povaze kurzu nedoporučujeme hledat náhradu za partnera, který se nebude moct zúčastnit některé z lekcí.
Minimální úroveň tanečníků: absolvovaný kurz LH2

SOLO JAZZ

Solo jazz jsou kurzy zaměřené na tančení autentického jazzu. Jsou to solo kurzy, takže není třeba mít partnera! Na lekcích se podle daného témata budou dělat různé věci – ať už choreografie, základní solo jazzové kroky nebo pokročilé rytmy.

Jazz steps alphabet – Kurz, ve kterém se pojede pěkně od začátku. Projedou se základní kroky a jejich základní variace, jak na sebe navazují a celé se to sváže do příjemné choreografie. Vhodný kurz pro ty, co zatím žádný solo kurz neměli!

BALBOA

Hudba zrychluje a místo na parketu ubývá? Ideální čas zatančit si Balboa! Zrozen ve 20. letech minulého století, Balboa se tančí v bližším držení a je charakteristický rychlým tempem, krásně a rychle se točícími partnerkami a prostorovou nenáročností. Ačkoliv je často nazýván „tancem pro tanečníky“ díky jemnému a přesnému vedení, Balboa umí zazářit svou dynamikou a atraktivními figurami.

Balboa intensive – Jedná se trochu více o trénink na oprášení toho, co jste po prázdninách pozapomínali. Bude zde hrát balboa hudba a můžete si trénovat, co potřebujete. A pokud si nebudete vědět rady s tím, co dál, bude zde Polinka, která vám ráda poradí a pomůže. Taky na začátku lekce udělá nějaké cvičení, nadhodí nějakou myšlenku nebo zopakuje techniku, abyste měli pokaždé na čem pracovat.

Vytvořeno v Brně s láskou k tanci. Copyright @ Swing Wings 2014-2016.