Open classes

Open classes se vrací do reálného světa!

Začneme zlehka potkáváním se v sále i venku, rozhýbáváním zatuhlých kostí a oprašováním tanečních zkušeností. Musíme dodržet jistá bezpečnostní opatření, věříme ale, že i tak to bude stát za to! Těšíme se na vás <3.

Jak budou open classes fungovat:

  • Jedná se o jednorázové lekce se samostatnou registrací
  • Probíhat budou ve 4. patře studia Kafka (pokud bude hlavní vchod zamčený, nebojte, před lekcí si vás někdo vyzvedne)
  • Cena lekce je 150,- za hodinu (300,- za dvouhodinkovku), platit se bude na místě v hotovosti
    PODMÍNKY ÚČASTI: negativní test antigenní (ne starší než 72 hodin) nebo PCR (ne starší než 7 dní) NEBO potvrzení o očkování (alespoň 2 týdny po 2. dávce) NEBO potvrzení o prodělání Covid-19 staré max 180 dnů, respirátor dobrovolný
  • maximální počet účastníků i s lektory: 30
  • párové lekce: střídání partnerů na lekci je dobrovolné, pokud víte, že se střídat nechcete, zaregistrujte se přímo se svým partnerem (při registraci zadáte email toho druhého a systém vás spáruje – je nutné, aby se zaregistrovali oba z páru = každý má vlastní registraci a jako partnera uvede email toho druhého)

Popis lekcí

CHANGING ROLES IN SHAG – V této dvouhodinovce se naučíš, jak si vyměnit roli s partnerem při tanci. Nevíš, co si pod tím představit? Mrkni tu: https://youtu.be/T3idHi-6ruA

Registrace na open classes

Standa s Míšou vás přesvědčí, jak skvělá věc je převzít v tanci roli partnera. Během dvou hodin tě naučí, jak si jednoduše vyměnit roli během tance. A víš co je super? Že se můžeš hlásit i bez partnera, vzhledem k náplni kurzu nám nezáleží na počtu follow a leaderů. Ideálně pokud jsi už prošel základy shagu.

Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz
Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz