Když jsme v době karantény s Jančou přemýšlely, kam bychom chtěly Jump for Joy posunout, napadlo nás propojit jej s beneficí. Nahrál nám na to hlavně fakt, že se letos kvůli epidemii nekoná vánoční show. Ale zároveň nám to přišlo jako skvělá motivace pro soutěžní týmy. Je skvělé vědět, že bojujete za nějakou správnou věc, a že vaše úsilí někomu může opravdu prospět (ne jen vám, když hubnete ta karanténou nastřádaná kila při intenzivních trénincích a prohlubujete sociální vztahy po době odloučení).

Rozhodně nechceme podporovat nějakou soutěžní nevraživost, ale jen zdravého „sportovního“ ducha!

Účastníci skupinové soutěže mají možnost si vybrat svého „favorita“, tedy někoho, komu by chtěli věnovat případnou výhru, která půjde z vybraného vstupného. Tento favorit může být fyzická nebo právnická osoba, která se buď nachází v tíživé situaci, nebo se věnuje sociálně či kulturně prospěšné činnosti pro druhé.

 

Jak postupovat při výběru svého favorita:
 1. vyplňte informace v přihlášce do skupinové soutěžní kategorie, krátce popište jejich činnost, pošlete informace a kontakt na ně,
 2. pokud si nejste jistí svým výběrem, napište nám do mailu (janca@swingwings.cz),
 3. o zapojení do akce je prosím informujte, ale dále je už budeme kontaktovat my a domluvíme se, zda obě strany mají zájem na spolupráci.
A mají z toho něco i ti favoriti, kteří nevyhrají v soutěži?
 1. informace o činnosti každého favorita zveřejníme na webu SwingWings,
 2. krátké představení každého subjektu proběhne i online,
 3. všichni budou mít možnost vystavit si info nástěnku přímo v místě konání a tak třeba zaujmout další podporovatele.

Pokud máte více nápadů a kontaktů, tak nám je pošlete, třeba se najde někdo, kdo nebude vědět a váš nápad si s radostí „adoptuje“.

A tady je už několik nápadů a návrhů:

 • Annabell
 • Bílý kruh bezpečí
 • Česká diakonie
 • Ekologický institut Veronica
 • IQ Roma Servis
 • Nesehnutí
 • Práh
  Stále nevíš? Tak mrkni na: https://www.darujme.cz/projekty

Vaša Hana <3