Ano, tuhle frázi už jste zřejmě slyšeli několikrát a ještě nejspíš několikrát uslyšíte. Ale nebojte, nezůstaneme jen u planých řečí. Máte pocit, že se nic neděje a už nějakou dobu to stagnuje?

Ano! Máte pravdu. Bohužel trvalo nám to trochu déle než jsme očekávali, ale vše se snad brzy změní! Shodli jsme se, že prostor pro setkávání a utužování naší už tak úžasné komunity, je něco, co Swing Wings opravdu potřebuje. Co si budeme vykládat, Schrott je fajn, ale není to místo, kam bychom se těšili (alespoň já to tak cítím). V posledních pár dnech jsme učinili pár dost důležitých kroků, které nás dost přiblížili k našemu cíli, ačkoliv to na první pohled není viditelné. Rozhodli jsme se proto, že vás budeme průběžně informovat o novinkách a změnách, které se baru týkají (co si budeme vykládat, děláme to hlavně kvůli sobě, přece jen nás to bude víc motivovat k usilovnější práci). Sice zatím spousta věcí hraje proti nám, ale my se nedáme. 

Jako všude a vždy jsou dost zásadní otázkou – finance.

Tímto bychom vás chtěli poprosit o malou pomoc. Určitě jste někteří už zaregistrovali, že jsme tak trochu rozjeli náš bar ve velkém sále, který doposud fungoval jako samoobslužný. Během lekcí se nic nemění, bar bude stále bez obsluhy, ale vždy když bude ve studiu nějaká akce, můžete počítat s nějakými nápoji a snad něčím malým k zakousnutí od naší Páji. No a s čím můžete pomoci vy? Je to jednoduché, stačí na akci přijít a nějaký ten drink si koupit (samozřejmě dýška jsou vítaná). Všechny tyhle peníze pak půjdou na nový bar.

Pomoci můžete také nápadem! Budeme rádi za jakékoliv připomínky či nápady co vylepšit a je toho opravdu dost. Pokud máte chuť na nějaký nápoj, který v nabídce nemáme, nebojte se nám říct. Samozřejmě vítaní jsou také dobrovolníci za barem.

Pokud vám budoucnost našeho baru není lhostejná a zajímá vás, co se aktuálně děje, sledujte nás a těšte se na žhavé novinky!

Brzy na počtenou,
Vaše Janča