Vánoční Besídka

Zveme vás na další vánoční večírek Swing Wings 16.12. ! Letos ho strávíme u nás ve studiu a v rámci after party se přesuneme do Cafe JAGA.

Registrace nutná, vstupné 300 Kč.

Do 16.12. zbývá už jen

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

PÁRTY A KAPELY

Vánoce se SwingHouse
Víte proč parta muzikantů kolem SwingHouse zbožňuje americké koledy? Protože swingují jak sviňa! Proto vždy v prosinci spojí síly a zahrají pár svátečních koncertů a tančíren. Tou nejlepší už tradičně bývá vánoční besídka jejich nejoblíbenější taneční komunity! Můžete se těšit na Petersons trio (Kraut, Pospíšil, Čarek), doplní je Michal Cálik na trubku a Matěj Perutka na bicí.  Nemůže chybět ani vánoční elfka Géraldine Schnyder.

Program: 
15:00 – 18:00 Tančírna pro rodiče s dětmi, dj, bar se svařákem, vánoční jarmark ve studiu Kafka
15:00 – 20:00 Jarmark komunitních prodejců ve 4. patře
18:00 – 22:00 Vánoční besídka, SwingHouse, DJ, Secret Santa, vystoupení, soutěž kostýmů
22:00 – 3:00 Afterparty v Cafe JAGA, DJ, vystoupení, půlnoční překvapení

odpolední program – vstup volný do 18:00
od 18:00 – 300 Kč v registraci – platba předem, na místě v hotovosti, pokud zbudou volné lístky

BLUES WORKSHOP

V pátek si nenechte ujít workshop od Lubo a Páji, kde se naučíte bluesové choreo Hound Dog od Dextera Santose (USA) na hudbu originální bluesové verzi písně Hound Dog od Big Mama Thornton. Později to spolu zatančíme na vánočním večírku.
Registrace na workshop: https://www.swingwings.cz/workshopy23/

Abychom společně vytvořili nezapomenutelnou vánoční atmosféru, zveme všechny, aby přinesli sváteční lahůdky, o ktere se podělí s ostatními.Registrace

Registrace je uzavřena. Jsme vyprodaní, kdyby se nějaké vstupenky uvolnily, budeme o tom informovat na fb události. / The registration is closed. We are sold out, if any tickets become available we will inform about it on fb event.