Víkendový workshop – FOLLOW EDITION

POZOR ZMĚNA! TENTO WORKSHOP PROBĚHNE ONLINE.
Víkendový workshop s Jančou a Pavli, aneb když se živočišnost spojí s elegancí!  Pojďme společně proniknout do tajů followingu a pokusme se společně objevit náš vlastní taneční styl a osobnost. 
Během workshopu, se zaměříme na vše, co ovlivňuje náš following. Probereme nejen followerské techniky a styling, ale pokusíme se objevit naši vlastní osobnost v tanci a naučíme se, jak tohle všechno využít v běžných kurzech či během tréninků.


David Poul | www.davidpoul.cz

David Poul | www.davidpoul.cz

 

 

ZÁKLADNÍ INFO:

Kdy: pátek 1.5. ve 20h a neděle 3.5. ve 20h cca 1,5h live call na Zoom + individuální příprava předem (natočení videa)
Kde: doma
Cena: 480,- Czk (přes účet)
Potřebujete partnera: Ne!
Kdo učí: Janča a Pavli

 

 

 

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Předem dostanete úkol, natočíte ho na video, pošlete a společně si ho rozebereme. Při live callu dostanete osobní feedback na svůj tanec. Prodiskutujeme témata, která nás ohledně followingu nejvíce zajímají a co nás jako follow trápí. Zaměříme se také na styling, komunikaci v tanci a jak trénovat. Nebudou také chybět komentovaná videa. Jako bonus se můžete těšit na online lekci od obou lektorek, ve kterých se zaměříme na to, jak a co trénovat a vylepšovat, i když nemám partnera.

 

Taneční level:
Není pro nás důležité, jak dlouho tancujete nebo jak jste zkušené. Rády bychom na lekcích viděly lidi, kteří chtějí trénovat a zlepšovat se, které práce na sobě samém baví a přináší jim radost.
Nicméně máme malý tip, budeme trochu pracovat i na swivels, tudíž se vám bude hodit alespoň základní znalost swingoutů.

 


 

Máte jakýkoliv dotaz? Ozvetě se na janca@swingwings.cz

 

Closed