Vánoce si virem unést nenecháme! Proto jsme dali hlavy dohromady a navrhli speciální edici vánoční besídky, která myslí na bezpečí vás a vašich rodin. Zároveň vdechne trochu vánočního kouzla a připomene, jaké je to být spolu, pít svařák, povídat si, vyblbnout se u her a zatančit si na dobrou kapelu! Přidejte se na speciální edici Vánoce v lese i na Zoom afterparty s legendární kapelou – SWING HOUSE!

PROGRAM

9:30 –  START PRVNÍ SKUPINY LESNÍ HRY

13:30 – START POSLEDNÍ SKUPINY LESNÍ HRY

16:00 – PŘEDPOKLÁDANÝ PŘÍCHOD POSLEDNÍ SKUPINY

20:00 –  ZOOM AFTERPARTY S KAPELOU SWING HOUSE

LESNÍ HRA

O ČEM TO BUDE?

Připravili jsme pro vás výlet a zimní túru přírodou, na které vás budou čekat i nějaká překvapení, hádanky a úkoly. Sprintovačku na čas nečekejte, bude to hlavně o společné procházce. Terén je relativně nenáročný, zvládne jej i kočárek co má alespoň trochu terénní kolečka. Odhadovaná délka túry je 2,5 max 3 hodiny. Celá hra bude samoobslužná bez vyskakujících skřítků z lesa.

Bude i Secret Santa! Na hru přineste zabalený dáreček v hodnotě max 100 Kč a anonymně ho darujete, na oplátku si zase jeden odnesete! (Dobrovolná aktivita)

KDE?

Oficiální start trasy je v okolí Bílovic nad Svitavou. Doporučujeme jet vlakem z Brno Hlavní Nádraží a auta nechat doma. Každá skupina se může zapsat ke konkrétnímu času startu a dostane doporučený vlakový spoj. Místo auta nabalte termostku se svařákem! 🙂

ALE CO CORONA?

Hru jsme navrhli tak, aby byla co nejbezpečnější. Celá je venku. Rozdělíme vás do skupin po 12, pokud vám to přijde jako příliš velká skupina, může se dvanáctka rozdělit a jít po šesti. Jakmile se zaregistrujete na lesní hru, příjde vám potvrzovací email s odkazem na tabulku, kde je potřeba zapsat se do jednotlivých skupin – říkáme jim bubliny. V tabulce jsou instrukce jak na to. Pokud chcete jít s kamarády, domluvte se už v čase registrace, abyste se do tabulky mohli zapsat spolu!

Pravidla ohledně roušek v lese necháme na každé skupině. Prosím respektujte se a pokud jste opatrní doporučujeme si pořídit respirátor.

Na konci hry, ve vyznačeném bodě, můžete počkat na skupinu co šla po vás a potkat se až ve čtyřech skupinách (max 50 lidí). Toto je ale na uvážení každého a kdo nechce, může pokračovat dál směr konec trasy.

CO S SEBOU?
  • Termosku se svařákem nebo čajem.
  • Vlastní kelímek (pro sdílení s ostatními)
  • Tužku a papír (pro hru) 
  • Do každé bubliny alespoň jednou nainstalovanou app na čtení QR kódů! 
  • Anonymní zabalený dáreček v hodnotě max 100 Kč (Secret Santa – nepovinné) 
REGISTRACE NA LESNÍ HRU

Bude spuštěna v neděli 6.12. v 19:00! Kapacita lesní hry je 9 skupin do 12. Tedy 108 lidí.

Po registraci vám přijde poztvrzovací email, kde je potřeba, abyste se zapsali do jednotlivých bublin. Teprve potom bude vaše registrace kompletní! Ve čtvrtek večer před akcí vám pak přijde tajný email s instrukcemi ke hře, mapou a prvními indíciemi.

Closed

ZOOM AFTERPARTY

Ve 20:00 vás budeme všechny čekat na Zoomu! I ty, co se lesní hry nezúčastnili a chtějí si užít koncert kapely Swing House. Kromě kapely pro vás připravujeme sdílení výsledků z lesní hry, vstupy našich Djů a další program.
Rádi bychom vás všechny pozdravili a zamávali si. Je nám jedno, jestli u party budete tančit, vařit večeři, péct perníčky, zdobit stromeček nebo třídit šatník, ale zkuste nás ostatní alespoň na chvíli pozvat k sobě domů a pozdravit nás přes zapnutou kameru! 🙂

Na party není potřeba se registrovat. Kapacita bude až 500 lidí. Přihlásit se můžete kdykoliv během večera!
Link na zoom

Budeme vděční za váš dobrovolný příspěvěk, který rozdělíme mezi náklady za hru i party a za kapelu. Děkujeme!
Doporučená částka: 100 Kč
Číslo účtu: 2901116982/2010

Těší se na vás vánoční skřítkové Swing Wings!

Kontakt a dotazy:
pilot@swingwings.cz
FB Swing Wings Brno