Neseme noviny: narozeniny Swing Wings i letos budou! A že je po posledním roce co slavit. Oslavu začneme piknikem v zahradě pod hradbami na Špilberku, kde nám bude Hedvika grilovat její luxusní hot dogy v masové i vegan variantě (znáte z Slow Downu i neAtlasu) za friendly cenu – a co by to bylo za hostinu bez živé hudby.  Večer se přesuneme na hlavní místo dění přímo na Špilberku u kavárny Tyjátr.  Zbrusu nové místečko s luxusním výhledem na Brno. Party rozpálí DJ, kapela pod vedením Jarka Čarka a čekají nás i drobná překvapení. Přijďte se radovat a slavit s námi!

PROGRAM

 

 

15:00 – piknik s kapelou a hot dogy od Hedviky

18:00 – přesun na Špilberk, Týjátr coffee

18:00 – narozeninová tančírna s kapelou, dortem a překvapeními

22:00 – konec tančírny na Špilberku, afterparty Music Lab

8. NAROZENINY SWING WINGS

O ČEM TO BUDE?

Oslavu začneme piknikem v zahradě pod hradbami na Špilberku, kde nám bude Hedvika grilovat její luxusní hot dogy v masové i vegan variantě (znáte z Slow Downu i neAtlasu) za friendly cenu – a co by to bylo za hostinu bez živé hudby.  Večer se přesuneme na hlavní místo dění přímo na Špilberku u kavárny Tyjátr.  Zbrusu nové místečko s luxusním výhledem na Brno. Party rozpálí DJ, kapela pod vedením Jarka Čarka a čekají nás i drobná překvapení.

KDE?

V zbrusu novém venkovním prostoru s nádherným výhledem na Brno: Týjátr coffee & wine přímo na Špilberku. Piknikem zahájíme oslavy jen o pár desítek metrů níž: v Zahradě pod hradbami na Špilberku.

PODMÍNKY ÚČASTI

Aktuálně je k účasti potřeba jedna z těchto možností (budeme případně aktualizovat):

negativní test antigenní (ne starší než 72 hodin) NEBO test PCR (ne starší než 7 dní) NEBO potvrzení o očkování (14 dní po 2. dávce) NEBO potvrzení o prodělání Covid-19 staré max 180 dnů.

CO S SEBOU?
  • NA PIKNIK: Deku, skleničku, občerstvení. V prostorách zahrady je zakázána konzumace alkoholu.
  • NA TANČÍRNU: Boty, kterým neuškodí písek a prach. Taneční terén je velmi prašný, tak ať si nezničíte svoji nejlepší obuv! 
REGISTRACE NA PIKNIK I TANČÍRNU

Registrovat se už nelze, ale na oslavu se stále můžete dostavit a zaplatit na místě.

KAPELA

Jak už to u nás tak bývá, přesné obsazení kapel je zatím narozeninovým překvápkem i pro nás samotné. Jejich složením jsme ale pověřili toho nejpovolanějšího – chronického zakladače swingových kapel a miláčka nejednoho evropského swingaře Janka Čarka.

Čarek zná brněnské swing kids jak vlastní boty a z muzikantů umí vykřesat divy, a tak můžeme rovnou slíbit hudební zážitek nejvyšší kvality 🙂 

Menší kapela k poslechu a dobrému trávení se na nás bude těšit už na pikniku.

 

REGISTRACE

Registrovat se už nelze, ale na oslavu se stále můžete dostavit a zaplatit na místě.

Moc se na všechny těšíme!

Kontakt a dotazy:
pilot@swingwings.cz
FB Swing Wings Brno