Workshop with Victor and Janča

Bulharská a česká swingová komunita spolu měla vždy velmi přátelský vztah. A tak není divu, že se k nám chystá Victor Hristoskov ze Sofie a společně s naší Jančou si pro vás přichystali 2 lekce plné swingoutů. A proč zrovna swingouty? Mrkni na video níže a vše ti bude jasné. Minulý rok první místo a letos těsně druhé, takže asi chápete, že vás budou učit ti praví.

 

LEKCE A ÚROVNĚ

  • 17.45 – 19.15 Swingout session (pro všechny, kteří už se se swingouty setkali, budeme čistit a přidáme nějaké variace)
  • 19.30 – 21.00 Fast Swingouts (pro všechny, kteří se ve swingoutech cítí pohodlně a rádi by si zatancovali swingouty i na rychlejší hudbu)

 

Cena: 350 Kč za lekci
Kdy: čtvrtek 22.9. 2022
Místo: Studio Kafka, 4. patro

Všechny lekce budou v AJ.

CZECH

VICTOR je tanečník tělem i duší. Ještě předtím, než zcela propadl Lindy hopu se několik let věnoval společenským tancům. Spolupracoval také se špičkovými tanečními lektory společenských tanců. 
Aktuálně je členem lektorského týmu ,,Lindy Hop Bulgaria“, kde už pátým rokem učí a to nejenom Lindy Hop, ale také Blues a Solo. 

 

Janča je momentálně nejaktivnější tanečnice a lektorka na všech našich frontách a taky jediná z lektorů, kterou tanec víceméně živí. Než objevila swing, byla folklórní tanečnicí. Teď je před ní spíše kariéra mezinárodní swingové lektorky. Má za sebou nemalý počet úspěchů v mezinárodních soutěžích, největší asi stříbro z balkánského šampionátu v kategorii PRO, které si přivezli s Kepem. Janču baví objevovat různé taneční styly a hledat v nich inspiraci. 

ENGLISH

Victor has been living in the magical dance universe for almost 14 years. He begun his journey as a Ballroom dancer and developed his understanding about dancing by working with one of the top Ballroom teachers and taking classical ballet, contemporary, hip-hop and jazz classes. 

But…Lindy hop is his new affair! Falling in love every second with the freedom of the dance and  the Jazz music which makes you smile all the time. He’s  part of the instructors team of “Lindy Hop Bulgaria”  and teaches Lindy hop for 5 years now.

Janča is a lindy hop, aerials and solo jazz teacher and choreographer from Swing Wings. She started doing ballet and contemporary when she was 4 years old but for a lot of years, she was in love with folklore dance. She danced in professional folklore ensemble for many years, she learned there how to perform, present herself on a stage, how to work with big dance group, etc.  All this time she has been also learning different types of dance till in 2013 she has discovered lindy hop and hasn’t been able to leave it ever since. 7

REGISTRACE

Je nám líto, ale registrace se uzavřela.

Je nám líto, ale registrace se uzavřela.