Stadtl Shuffle [štatl šafl]

27.5. – 29.5. 2022

Lokálně laděný víkend plný balboy, živé hudby a inspirativních lekcí.

*** For English click HERE! ***

PÁRTY A KAPELY

Čekají nás tři protančené večírky – v pátek a v sobotu s živou hudbou, v neděli s vinyl DJs.

Kapely jsme svěřili do rukou těm nejpovolanějším – a jak to u nás často bývá, vznikají nám přímo na míru.

Na pátek pro nás kapelu zajistí Michal Cálik (kapelník Dudes of Ellington), na sobotu Janek Čarek (kapelník Heart of Dixie). Spolu s nimi se na pódiu objeví jedni z nejlíp swingujících jazzmanů v okolí a slíbeny máme i takové lahůdky, jako je klarinet s vibrafonem.

Šaflovat do rytmu nám to bude jedna radost!

Podrobnější informace a místa ohlásíme brzy.

LEKTOŘI

Za inspirací není třeba chodit daleko! Pozvali jsme proto dva páry zkušených lokálních lektorů, kteří inspirací i láskou k balboe jen srší.

Párové lekce budou učit

  • MICHAELA VÁCHOVÁ a ŠTĚPÁN JORDÁNEK (Zig Zag)
  • PAVLÍNA KORCOVÁ a MARTIN DANKO (Swing Wings).

Sólo lekce si rozdělí

  • PAVLI 
  • ŠTĚPÁN

Míša a Štěpán

Pavli a Maťo

LEKCE A ÚROVNĚ

  • Vybrat si můžeš z nabídky párových a sólo lekcí. Rozvrh jsme sestavili tak, aby ses mohl*a zúčastnit každé z nich.
  • Párové lekce bude učit Míša se Štěpánem a Pavli s Matěm. Účasníci budou na místě rozdělení do dvou paralelních skupin, které se můžou těšit na celkem 4×90 minut lekcí ve dvou dnech.
  • Sólo lekce si lze vybrat jako doplněk k fullpassu nebo k party passu. K dispozici bude 1×90 minut se Štěpánem (z pozice lead) a 1×90 s Pavli (z pozice follow). I přes primární zaměření na konkrétní roli budou obě lekce vhodné pro všechny!
  • Všechny lekce se budou konat ve Studiu Kafka na Kolišti 43.

Párové lekce:

  • Intermediate – máš už s balboou zkušenosti (alespoň 2-3 vlny kurzů), ale cítíš, že máš před sebou ještě dlouhou cestu.
  • Advanced – balbou už tančíš nějaký ten pátek, zvládáš nejrůznější tempa a cítíš se pohodlně jak v bal-swing, tak pure-bal.

Pro obě úrovně budou v sobotu auditions – rozřazení do paralelních skupin podle srovnání s ostatními přihlášenými tanečníky.

Prosíme, přihlaš se přesto do úrovně podle svého nejlepšího svědomí, pomůžeš nám tak s vyrovnaností úrovně leads a follows v jednotlivých skupinách.

Sólo lekce:

Pro sólo nabízíme dvě lekce – jednu se Štěpánem (sobota dopoledne), jednu s Pavli (neděle dopoledne). Tyto lekce nejsou součástí full passu, můžeš si tak vybrat jednu, obě nebo žádnou z nich. Úroveň solo lekcí je univerzální.

Každý z lektorů bude vycházet ze své primární fole (Štěpán lead, Pavli follow). Obě lekce jsou ale vhodné pro všechny bez ohledu na taneční roli.

Zaměření na konkrétní roli se promítně pouze do základního footworku (lead začíná levou, follow pravou) nebo do pozice v nejtypičtějších figurách. Tančit ale budeme každý sám, proto jsou tvoje zkušenosti v „opačné“ roli nepodstatné.

CENY

* Doporučujeme se na párové lekce registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu na spárování s účastníkem opačné role.
Pro hledání partnera můžete využít skupiny Hledám tanečního partnera/partnerku – SWING WINGS nebo přímo facebookovou událost.

** Storno podmínky: Vrácení ceny lístku z naší strany není možné. Pokud se zúčastnit nemůžeš, nabídni prosím své místo ve facebookové události či lokálních skupinách.  V případě změny účastníka je třeba kontaktovat nás na pilot@swingwings.cz. Na stejné adrese rádi potvrdíme, zda prodávající danou vstupenku skutečně vlastní.

VYBER SI SVŮJ BALBOA BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
FULL PASS 4x 90 min.  párová balboa lekce + vstup na všechny tři večerní párty. Dá se kombinovat s jednou nebo dvěma solo lekcemi. 2500 CZK 
PARTY PASS 3x párty (dvě kapely, jednou vinyl DJs). Dá se kombinovat s jednou nebo dvěma solo lekcemi. 800 CZK
+ SOLO S PAVLI 1x 90 min. lekce s Pavli v neděli dopoledne. Vycházet bude z follow footworků a pozic, je ale vhodná pro tanečníky všech rolí.  Aktuálně nabízíme i samostatně. 400 CZK
+ SOLO SE ŠTĚPÁNEM 1x 90 min. lekce se Štěpánem v sobotu dopoledne. Vycházet bude z lead footworků a pozic, je ale vhodná pro tanečníky všech rolí.  Aktuálně nabízíme i samostatně. 400 CZK
NEDĚLNÍ PARTY Naše tradiční nedělní tančírna v kavárně JAGA, tentokrát v rychlých tempech a vinyl DJs. Je součástí full passu i party passu, pro ostatní otevřená za vstupné do klobouku na místě. 100 CZK

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

AUDITIONS

Pro větší pohodu a vyrovnanost úrovní proběhnou před začátkem párových lekcí v sobotu auditions – rozřazení do jedné ze dvou paralelních skupin. Auditions jsou pro všechny účastníky párových lekcí povinné.

VYBERTE SI ČESKÉ KORUNY

V průběhu všech party budeme za pití, jídlo nebo oblečení přijímat pouze hotovost v českých korunách. Nezapomeňte si vyměnit nebo vybrat.

Telefon na kontaktní osobu (v případě problémů nebo otázek během festivalu)
+420 731 745 909 (Míša)

REGISTRACE

Registrace je uzavřena. / Registrations are closed.

Kontakt : pilot@swingwings.cz