SOLO WITH VIKTOR

V neděli 22. května nás v Brně navštíví Viktor Lillard (USA) a bude se věnovat vašemu sólovému projevu a improvizaci.
Využij jedinečnou příležitost si po dlouhé době zatancovat pod vedením mezinárodního lektora!

LEKCE A ÚROVNĚ

  • 10.30-12.00 begginers/intermediate (máš zkušenosti se swingem, ale sólo jsi ještě nezkoušel*a)
  • 13.00-14.30 intermediate/advanced (jsi vytancovaný*á swingař*ka a se sólem máš už své zkušenosti)

 

Cena: 400 Kč za lekci
Místo: Studio Kafka, 4. patro

Všechny lekce budou v AJ.

CZECH

Viktor Lillard objevil Lindy Hop téměř před deseti lety a v průběhu let ho swingový tanec zavedl tam, kam se mu ani nesnilo. Viktor vedl kurzy a workshopy po celém středozápadním a východním pobřeží USA a taky v Kostarice, Švédsku, Francii nebo Česku, kde se nyní na chvíli usadil.
Při výuce využívá své hudební znalosti a promyšlený kreativní přístup k tomu, aby pomohl studentům cítit se pohodlně v základech a rozšířil hranice jejich možností. Nade vše rád sdílí svůj muzikální a plynulý styl swingu a povzbuzuje všechny swingové tanečníky, aby vnímali hudbu a hlavně se u tance bavili.

ENGLISH

Viktor Lillard discovered Lindy Hop nearly ten years ago, over the years swing dance has taken him where he never dreamed he would go. Viktor has taught classes and workshops all around the Midwest and East Coast in the US, and has given classes abroad in Costa Rica, Sweden, France and Czechia.
He uses his musical knowledge and his thoughtful creative outlook to help students both become comfortable in their basics and expand their boundaries. Above all, he absolutely loves to share his musical and flowing style of swing on the social floor, and he encourages all swing dancers to feel the music and have fun!
7

REGISTRACE

Je nám líto, ale registrace se uzavřela.