Sem Tam Blues

Další díl seriálu bluesových workshopů, které se sem tam dějí v Brně! Můžete se těšit na další malou víkendovou akci s tančírnami a workshopy se zajímavými přespolními a zahraničními lektory.

Tentokrát nás navštíví lektoři z Vídně Sophie a Milan.

Workshop proběhne 25.11. – 27.11.2022

COVID SEKCE

V důsledku rostoucího výskytu onemocnění Covid-19 jsme nuceni přijmout určitá opatření, abychom ochránili Vaše i naše zdraví.
Při příchodu prosím ukažte negativní PCR test ne starší než 48 hodin, nebo se na místě otestujete antigenním testem (je nutné si donést svůj, na místě jimi nebudeme disponovat).
Děkujeme za pochopení.

LEKTOŘI

 • Pozvání na Sem Tam Blues přijali dva výborní tanečníci z Vídně.

  Sophie a Milan

  Sophie už od malička cítila silné spojení s hudbou. Tanec je pro ní způsob komunikace. Později objevila blues a plně mu propadla. Od té doby je tento tanec pro ní klíčový element, který ji přináší radost do života a učení tance její cesta jak tuhle radost předávat dál.

  Milan začínal tančit v Brně. Nejdřív začínal s Lindy hope, pak se přestěhoval do Vídně, kde v jeden večer objevil kouzlo blues v jednom spoře osvětleném baru. Od té doby v sobě objevil vášeň pro tenhle expresivní tanec a navštívil hodně mezinárodních akci. Teď se těší, že může učit blues ve městě, kde jeho taneční cesta začala.

  Poté, co se Sophie a Milan potkali na Lindy Shocku v roku 2019, se rozhodli začít spolu tančit a trénovat.

  ENG:

  From a very young age, Sophie has had a strong connection with music. Dancing is a way for her to fully embrace music without overpowering it – a way of communication. It wasn’t until her early twenties that she discovered blues and instantly fell in love with it. Since then, this specific dance has developed into one of the key elements of happiness in her life. Teaching dance is her way of bringing this enjoyment closer to others.

  Milan started dancing in Brno. After diving into Lindy Hop head first and shortly afterwards moving to Vienna, curiosity got the better of him and one evening he found himself at a blues social in a dimly lit bar. Since then, he has developed a passion for this expressive dance and attended many international events. Now, Milan is really looking forward to teaching blues in the city where his dance journey began.

  After meeting at Lindy Shock in 2019, Sophie and Milan wanted to keep their common flow going and have been regularly dancing and practicing together.

LEKCE A ÚROVNĚ

 • LEKCE A ÚROVNĚ

  • Všechny lekce budou probíhat v anglickém jazyce.
  • Úroveň je otevřená pro všechny. Všechny lekce proběhnou v našem studiu na Kolišti 43 ve 4. patře – Franz Kafka Špitál.

PROGRAM

Program víkendu:
Pátek: Párty s reprodukovanou hudbou v Café Jaga 20:00 – 02:00
Sobota: 11:00 – 12:30 – 1. lekce (open level)
             12:30 – 14:30 – brunch ve studiu (přines svoje oblíbené mňamky a nasharuj s ostatními)
             14:30 – 16:00 – 2. lekce (open level)

             21:00 – ?? – Party s kapelou v Music Labe
Neděle: Nedělní tančírna v Cafe Jaga bude bluesovo-swingová a vstup není součástí akce

** Vstup na párty je možné zakoupit na místě  

CENY

* Doporučujeme se registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu až se přihlásí sám někdo na opačnou roli a tím bude z čekačky vysvobozen. V případě, že si partnera nemůžete najít, zkuste i naši FB skupinu Swing Wings / Hledám partnera /partnerku nebo přímo fb událost.

** Storno podmínky: Vrácení ceny lístku z naší strany není možné. Pokud se zúčastnit nemůžeš, nabídni prosím své místo ve facebookové události či lokálních skupinách. V případě změny účastníka je třeba kontaktovat nás na pilot@swingwings.cz.

*** V případe pozitivního testu na Covid-19 na místě, vracíme 50% z ceny lístků.

 
VYBER SI SVŮJ BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
EARLY BIRD FULL PASS 2x 90min lekcí , 2x party (pátek, sobota)  1200 CZK (50 EUR) 
FULL PASS 2x 90min lekcí , 2x party (pátek, sobota)  1400 CZK (60 EUR)
PARTY PASS 2x party (pátek, sobota)  600 CZK (25 EUR)
PÁTEK PARTY Zahajovací party v Cafe Jaga 150 CZK (8 EUR)
SOBOTA PARTY Párty v Music Labe 450 CZK (20 EUR)
 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

V našem studiu bude k dispozici malé občerstvení a kafe. Vyberte si proto hotovost v českých korunách. V Cafe Jaga i Music Labu se dá platit kartou.

Kontaktní email: pilot@swingwings.cz

REGISTRACE

Registrace je již zavřena.

 

Sleduj nás na našich sociálních sítích.