Sem Tam Blues – June edition

Další díl seriálu bluesových workshopů, které se sem tam dějí v Brně! Můžete se těšit na další malou víkendovou akci s tančírnami a workshopy se zajímavými přespolními a zahraničními lektory.
Tentokrát jsme si pro vás připravili Blues a Afro speciál. Blues pod vedením naší Páji a Viktora a Afro s naším speciálním hostem až z daleké Nigérie, Usmanii.


Next episode of the blues workshop series happening sem tam (from time to time) in Brno! You can look forward to another small weekend event with parties and workshops led by interesting local and foreign teachers. 

This time we prepared for you Blues and Afro special. Blues class will be led by our Pája and Victor and Afro by our special guest from faraway Nigeria, Usmanii.

PROGRAM

pátek 9.6.
20.00 – 2:00 – Párty s reprodukovanou hudbou v Cafe Jaga

sobota 10.6.
11:00 – 12:30 – 1. lekce: Afro (open level)
12:30 – 14:30 – Brunch ve Swing Wings studiu (dones své oblíbené mňamky a poděl se s ostatními)
14:30 – 16:00 – 2. lekce: párový blues (open level)
20:00 – 4:00 – Párty s kapelou v Music Labe


Friday 9.6.
20.00 – 2:00 – Party with DJ in v Cafe Jaga

Saturday 10 .6.
11:00 – 12:30 – 1st class: Afro (open level)
12:30 – 14:30 – Brunch in Swing Wings studio (bring yummy food and share it with others)
14:30 – 16:00 – 2nd class: couple blues (open level)
20:00 – 4:00 – Party with a band in Music Lab

TEACHERS

Oluwaseun Usman je performer, kameraman, badatel a ctižádostivý kreativní ředitel. Jelikož pevně věří v použití umění jako nástroje pro společenskou změnu, jeho díla a výtvory vyvolávají otázky o sociálních konstruktech, vnitřních konfliktech, místě morálky a vlastní identitě, vše směřující k osvobození lidské mysli od umělých bariér zavedených společností.
Oluwaseun Usman získal bakalářský titul na katedře výtvarných umění na University of Lagos v Nigérii a v současné době studuje antropologii tance v rámci magisterského programu Choreomundus Erasmus.
Oluwaseun předvedl, režíroval a vytvořil díla pro několik místních a mezinárodních produkčních společností a festivalů. Nejnovější Oluwaseunovo souborové představení s názvem „To Be Given Over“ pod vedením WAUHAUS a Terike Haapoja a „The Web“, společné vystoupení učenců Choreomundus se sídlem v Trondheimu v Norsku, se uskutečnilo v březnu 2023 na festivalu Multiple Dance Festival.


 Oluwaseun Usman is a performer, videographer, scholar and aspiring creative director. As a firm believer in the use of art as a tool for social change, his works and creations raise questions about social constructs, internal conflicts, the place of morality, and self-identity, all geared toward the liberation of the human mind from artificial barriers imposed by the society.
Oluwaseun Usman received his Bachelor’s degree from the Department of Creative Arts at the University of Lagos, Nigeria and is currently on scholarship studying the anthropology of dance within Choreomundus Erasmus Master’s program.
Oluwaseun has performed, directed and created works for several local and international production companies and festivals. Oluwaseun has had his dance films selected and screened across numerous screen dance festivals in Lagos, New York, Pittsburg, Torino, Cagliari, Berlin and São Paulo.Oluwaseun’s most recent ensemble performances titled “To Be Given Over” under the direction of WAUHAUS and Terike Haapoja, and “The Web”, a joint performance by Choreomundus scholars based in Trondheim, Norway, took place in March 2023 at the Multiple Dance Festival.

Viktor je snílek a věří, že blues je jednou z nejkratších cest jak si splnit své sny. Jako bluesový nadšenec je na své cestě k budování bulharské bluesové taneční scény. Jako lektor a tanečník je nejšťastnější, když inspiruje alespoň jednoho člověka k najití své tanečné superschopnosti a k možnosti užít si tanec.

Victor začal tančit 14 let zpátky. Své zkušenosti s ballroom a latinou obohatil lekcemi klasického baletu, moderního tance a jazzu. Ale… Blues a Lindy Hop jsou jeho novými závislostmi!


Victor is a dreamer and he believes the Blues dance is one of the shortest ways to make your dreams come true. He’s on his way of his blues journey being enthusiastic to develop the Bulgarian blues dance scene. As a teacher and a dancer he’s the happiest if he manages to inspire at least one more person to find her/his inner super dance powers and to enjoy the dance. Victor started dancing 14 years ago, coming from a ballroom and latin background, enriched his dance knowledge by taking classical ballet, contemporary and jazz classes. But… Blues and Lindy Hop are his new affair!

Pája věří, že blues je přesně takové, jaké ho člověk potřebuje – tady a teď, v této chvíli. Nekonečná svoboda pro sebevyjádření, sdílení emocí a neskutečná volnost pohybu, kterou omezuje jen naše vlastní hlava, jsou to, co na blues miluje a vnímá už více než 8 let.Studentům se pokouší předat inspiraci, jak si tanec co nejvíc užít a prožít, a pomoci najít jejich vlastní hlas a odvahu, aby mohli vykřičet vše, co potřebuje ven. Protože blues je lék na blues…a mnohem víc.


Pája believes that blues can be exactly as you need it to be – right here and now at this moment in your life. Infinite freedom for self expression, for sharing emotions, incredible freedom of movement limited only by our thoughts – that’s what she loves and feels about blues for more than 8 years. In classes she tries to give students inspiration to enjoy and experience dance as much as possible and help them find their own voice. So that they can shout out whatever needs to get out. Because blues is a remedy for blues…and much, much more.

CENY

Early Bird Full Pass – 1200 Kč (2 party + 2×90 min lekce)
Full pass – 1500 Kč (2 party + 2×90 min lekce)
Party pass – 600 Kč (pátek + sobota)/ (Friday + Saturday)
Páteční party – 150 Kč
Sobotní party – 450 Kč

STORNO PODMÍNKY

* Doporučujeme se na párové lekce registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu na spárování s účastníkem opačné role.
Pro hledání partnera můžete využít skupiny Hledám tanečního partnera/partnerku – SWING WINGS nebo přímo facebookovou událost.

** Storno podmínky: Vrácení ceny lístku z naší strany není možné. Pokud se zúčastnit nemůžeš, nabídni prosím své místo ve facebookové události či lokálních skupinách.  V případě změny účastníka je třeba kontaktovat nás na pilot@swingwings.cz. Na stejné adrese rádi potvrdíme, zda prodávající danou vstupenku skutečně vlastní.

7

REGISTRACE

Full Pass - Early Bird

Cena / Price: 1200 Kč (57 EUR)

Cena platí do 22.5.2023 23:00h

------------------
2x 90 min lekce
2x party (Pátek a Sobota/Friday and Saturday)
Vyprodáno

Full Pass

Cena / Price: 1500 Kč (70 EUR)
------------------
2x 90 min lekce
2x party (Pátek a Sobota/Friday and Saturday)

Party Pass

Cena / Price: 600 Kč (30 EUR)

------------------
2x party (Pátek a Sobota/Friday and Saturday)

Friday party

Cena / Price: 150 Kč (12 EUR)

------------------
Pátek /Friday party

Saturday party

Cena / Price: 450 Kč (25 EUR)

------------------
Sobota /Saturday party
Položka
Množství
Cena
Konečná cena
Konečná cena
%eer-ticket-title%
max %eer-max%
%eer-price-currency%
Tančím jako?
Máte tanečního partnera?