Littner 2022

Uprostřed borových lesů, někde kolem Bzence na Jižní Moravě, kde nenajdete internet, ba ani telefonní signál, se plácá každé léto banda swingových bláznů kolem bazénu a ve volném čase rozhoupávají dřevěná prkna místní letní tančírny.

Začalo to v roce 2014 malým tanečním výletem a… Od té doby je zájem z řad studentů tak obrovský, že letos pořádáme už čtyři pěti denní turnusy.

Littner není obyčejný workshop. Je to především dovolená v přírodě u bazénu se swingovým soundtrackem, vodními lekcemi, jamujícími muzikanty, nočními hrami, moravskou kuchyní, pozorováním hvězd a nezapomenutelnými kabaretními vystoupeními.

Jedinečná nabídka!

Letos jsme se rozhodli na 1. turnus uvolnit nějaké místa jenom na část turnusu. Kdo chce zažít jedinečnou atmosféru Littneru nebo si prodloužit druhý turnus, teď může.
Lze se registrovat na Půlpass, čtvrtek až sobota na Littneru. V ceně je ubytovaní a jídlo (čtvrtek večeře, pátek celý den a sobota snídaně)

Registrace na první vlnu Littneru (červen/červenec) se zavírá 13.6. o půlnoci

COVID SEKCE

Budeme se řídit aktuálními vládními opatřeními. Momentálně nás ale v pořádáni Littneru nic neomezuje.

TERMÍNY 2022

 • 1.turnus 21.-25.6.  + hudební dílny
 • 2.turnus 25.-29.6.
 • Rodinný turnus: 29.6.-3.7.
 • 3.turnus 20.-24.8.
 • 4.turnus 24.-28.8. 

! Není možné přijet jen na část turnusu !

Na každém turnuse vás rozdělíme do dvou skupin. Na 1. turnuse dělíme podle účasti v hudebních dílnách. Na ostatních pak podle taneční úrovně, kterou vyplníte v registracích.

PRO ZAČÁTEČNÍKY
Ano, i vy, co ještě netančíte, můžete jet na Littner a jste víc než vítáni. Každý den ráno pro Vás budou nachystané lekce pro úplné začátečníky abyste si co nejdřív mohli zatančit. A navíc, Littner zdaleka není jen o lekcích. Když vás to nebude bavit, můžete kemp strávit v hamace a nebo u bazénu! 🙂

RODINNÝ TURNUS
Akce hlavně pro rodinky s dětmi. Volnější program šitý na míru podle možností a zájmu. Účastnit se může kdokoli, počítejte ale s všudypřítomnou dětskou roztomilostí a vším, co k ní patří :smile:

 

HUDEBNÍ DÍLNY
Kohútek opět připravuje program pro všechny muzikální swing kids. Pokud byste se na Littneru rádi více hudebně vyžili a jste zároveň ochotní obětovat ležení u bazénu mezi lekcemi, bude pro vás připravena intenzivní hudební nalejvárna. Půjde o hraní v kapelách / zpívání ve sboru, s výstupem během posledního večera. Na místě se bude vybírat příspěvek 500,- na technické zázemí. POZOR: dílny tentokrát proběhnou jen na 1. turnusu. Nespoléhejte na registraci na místě, kapely se budeme snažit poskládat předem.

MÍSTO KONÁNÍ

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně, kolem borovicové lesy a omezený signál. Co víc si přát!

Turistická základna Littner, Doly Littner 1063, Bzenec GPS: 48.935634, 17.261497

Jak se dopravit?
AUTEM Do aut se prosím zorganizujte ZDE, byla by škoda, kdyby z Brna odjížděla poloprázná auta. DŮLEŽITÉ: do lesa kolem střediska je omezený vjezd a proto se autem dostanete pouze ze strany od Bzence. K tábořišti se dá přijet i z druhé strany, ale je tam zákaz. Jakmile projedete Bzencem mějte se na pozoru.  Před viaduktem je odbočka do lesa. Musíte trefit tu správnou! Označíme ji fáborkem a pár dalších rozcestí také. Takže se nemusíte bát, že zabloudíte :).

VLAKEM Stanice Bzenec přívoz (Rychlíky tam nestaví). Prosím berte na úváženou, že je to 2,5 km pěšina borovým lesem! Proto doporučujeme pevnou obuv. Taky se vám šikne zkusit se domluvit s nějakým řidičem ať vám těžší věci vezme z Brna autem. Ideálně se domluvte na Facebooku a přijíždějte ve skupinách.

KDY SE DOSTAVIT?
Registrace na Littneru bude otevřená od 16 do 19 hodin. Pokud víte dopředu, že nestíháte přijít v těchto hodinách, dejte vědět Ifce (773620766), ať na Vás nečeká. Odjezd z tábora je do 11 hodin.

Strava na Littneru je poctivá, moravská a táborová. Nečekejte, že přijedete hubenější než jste odjeli! Každý den budete mít snídani, oběd a večeři. Ke každému hlavnímu jídlu bude malý zeleninový salát. Kuchyně vyhoví všem, co si napsali, že jsou vegetariáni, bezlepci nebo bezlaktózy. Protože tým kuchařek tety Šárky je prostě nej! Na co už ale kapacitu nemají, jsou veganská jídla (a ani varianta vegetarián + bezlaktóza nás neoklame 😉 ). Doporučujeme si vzít trvanlivé mlsky na noční hlad, nebo ovoce a zeleninu pokud jste zvykli jíst jí opravdu hodně.

Pitný režim:  V areálu není žádný obchod ani bufet. Tradičně ale postavíme vlastní bar a budete si moct dát smoothie, mňami filtrované kafe a dokonce i čepované pivo nebo limo! 🙂 Vlastní alkohol povolen. Bar není vybaven vínem nebo alkoholem na panáky. V průběhu akce nebude mít nikdo nepovolaný přístup do kuchyně, nepočítejte prosím s ledničkou, pokud nemáte speciální dietu (je jedna malá na celý kemp). (Pokud budete chtít chladit víno, schováme vám ho do sklepa – otázka – jestli ho ještě dostanete zpátky? :)). Na tančení si vemte lahve na vodu. Littner má vlastní studnu s pitnou vodou. U várnice bude varná konvice s čajem a rozpustnou kávou. NEZAPOMENTE SI VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Hrníčky nebo jinými nádobami určenými na pití nedisponujeme a nebudou teda k půjčení.

UBYTOVÁNÍ V chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích po sedmi. Ubytování je skromné, táborového stylu. Dostanete ložní prádlo, a přikrývky. Spacák není potřeba. Stanování v areálu není povoleno. Jestli chcete bydlet konkrétně v nějaké chatce nebo mít jistotu, že budete s kamarády, dejte nám vědět. Pokusíme se Vám vyjít vstříc ale kdo dřív přijde, ten dřív mele 🙂

Littner je především dovolená a proto i lekce jsou oddechové. Základní lekce jsou pouze dvě denně. Podle zájmu a počasí je doplňujeme speciálními aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, solo lekce, lekce muzikality a další. Lekce na Littneru učí lektoři Swing Wings, případně speciální hosté. Všechny aktivity jsou v ceně kempu.

Po loňském úspěchu Kohútek opět připravuje program pro všechny muzikální swing kids. Pokud byste se na Littneru rádi více hudebně vyžili a jste zároveň ochotní obětovat ležení u bazénu mezi lekcemi, bude pro vás připravena intenzivní hudební nalejvárna. Půjde hlavně o hraní v kapelách složených ze studentů, které vystoupí během posledního večera s krátkým setem. Na místě se bude vybírat příspěvek 500,- na technické zázemí. POZOR: dílny tentokrát proběhnou jen na 1. turnusu.

Aktivity na rodinném turnusu si víceméně plánují rodiče sami po domluvě. 

Maminka od Pavli nám opět sestavila seznam co s sebou na tábor. Má v tom sestavování silnou mnohaletou praxi. Můžete odškrtávat!
 
Kalhotky/trenky, ponožky, tepláky, kraťase, mikina, svetr, šusťáková bunda, baterka + tužkové, sandály, taneční tenisky, plavky, osuška, ručník, tričko s kr. i dl. rukávem, pokrývka hlavy, pláštěnka, opalovací krém, kapesníky, repelent, kartička pojišťovny, kostým na tematickou party, pasta, kartáček, šampon, kondicionér, mýdlo, hřeben, vlastní hygiena, deodorant, vložky/tampony/kondomy, kapesní nůž, šití, nůžky, známky + dopisní papír, věci do vlasů, Zyrtec na alergii, kosmetické tampóny, odličovadlo, věci na spaní, sluneční brýle, čočky+vodička, flaška na pití, oplatky/sladkosti, peníze, mobil + nabíječka, doklady, půl litr na pivo/šťávu, hrneček, hammock, lehátko, nafukovací věci do bazénu
 
VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Nebudeme dodávat žádné plastové kelímky. Letos nebude povoleno ani půjčovat si hrníčky z jídelny. Opravdu!
Nezapomeňte také na hotovost, nejen na zaplacení doplatku za pobyt, ale také na útratu na našem plážovém baru ;-).

TÉMATICKÁ PÁRTY je už ověřená stálice, která probíhá vždy hned druhý večer, proto si nezapomeňte přibalit i kostým! V minulých letech jsme navštívili exotické krajiny, projeli se po Route 66, prošli si výcvikem tajných agentů a zavzpomínali na divoká devadesátá. Letošním tématem je…prosíme o bubny a virvál….CIRKUS!!!
Jakkoli téma cirkus pojmete, mějte prosím na zřeteli ohled ke kulturní apropriaci.

Poslední noc se připravte na KABARET. Zúčastnit se může KDOKOLIV s vystoupením jakéhokoliv stylu. Ukažte nám, co ve vás je a jaký další talent kromě swingu pěstujete. Už jsme viděli například taneční choreografie, divadelní scénky, básničky, hudební ukázky, ohnivou show, akrojógu nebo třeba aquabelly. Těšíme se, co dalšího nám předvedete!

 • 1.-4. turnus 4000 Kč
 • Rodinný turnus 3600 Kč

Děti 

 • Děti bez stravy zdarma, děti s poloviční porcí 700 Kč 
 • pokud Vaše dítě jí jenom trochu, doporučujeme pro rodiče JUMBO porci – doplatek 360 Kč za turnus

Platba bude rozdělená na dvě části. Po registraci obdržíte email s pokyny k platbě.

 • Záloha bude 2000,- Kč
 • Zbytek zaplatíte na místě.

V ceně je zahrnuté ubytování, 3x denně ňami jídlo od tety Šárky, všechny lekce, program a tančírny.

Storno podmínky:

 • Pokud Littner neproběhne z důvodu vládních nařízení, budeme vracet plnou výši zálohy.
 • V případě, že budete muset svoji účast zrušit, napište nám prosím co nejdříve.
 • Letos poprvé bude waiting list a uvolněná místa se budeme snažit přeobsazovat. Takže záloha propadá jen v případě, že se nám už žádného náhradníka najít nepodaří (např. v případě, že to bude hodně na poslední chvíli).

I letos máme pro Vás nachystána unikátní Littner trička. Tentokrát jste měli možnost si vybrat motiv v hlasování. Vítězem je Karolína a takhle budou trika od ní vypadat.
Dámské:

Pánské:

Trička si můžete objednávat ZDE. Klasicky je pak dostanete na Littneru.

Cena 350 Kč

Registrace se spustí 03.04.2022 o 19:00

Letos jsme udělali změnu v registracích.

Přidali jsme možnost BEZ LEKCII, pro všechny kdo nechce pravidelně chodit na lekce a raději se bude válet u bazénu. Proto se musíte na každý turnus registrovat jednotlivě. Zálohy je ale možné poslat dohromady za všechny turnusy.

Pokud jste se nedostali na svůj vytoužený turnus, nezoufejte. Registrace teď jedou v režimu waiting listu. Když se nám někdo odhlásí, nebo nezaplatí zálohu, sáhneme po registracích ze seznamu. Od teď potvrzujeme registraci manuálně.

Všechny dotazy pište na littner@swingwings.cz. Snažíme se odpovídat promptně, ale mějte s námi strpení. Děkujeme.

VYBER JEDNU Z MOŽNOSTÍ:

Closed

VYBER JEDNU Z MOŽNOSTÍ:

Closed
Closed

VYBER JEDNU Z MOŽNOSTÍ:

Closed

VYBER JEDNU Z MOŽNOSTÍ:

Closed

PROGRAM

Změna programu možná, velice pravděpodobná 🙂

RODINNÝ TURNUS
STŘEDA 29.6.  
16:00 – 19:00 příjezd, registrace, ubytování, označení chatek
18:30 večeře
19:30 uvítací schůzka
21:00 tančírna
   
ČTVRTEK 30.6.  
07:00 – 08:30 snídaně
09:00 – 09:10 rozcvička pro nejmenší s Terkou
09:30 – 09:50 masáž miminek s Márií
10:30 – 11:30 výtvarené dílničky s Luckou / hrátky u bazénu
11:00 – 11:30 workout pro tatínky
12:00 oběd
12:30 – 13:00 pohádka (promítání nebo čtení) – Lucka
16:30 – 17:30 hudení dílničky pro nejmenší se strejdou Martinem a Honzou
17:30 – 18:30 tančírna
18:30 večeře
19:30 – 19:45 večerníček (Lucka)
19:30 – 21:00 Gentleman club
21:00 tančírna
PÁTEK 1.7.  
07:00 – 08:30 snídaně
09:00 – 09:10 rozcvička pro nejmenší s Terkou
10:30 – 11:30 solo lekce s Márou
10:30 – 11:30 výtvarené dílničky s Luckou / hrátky u bazénu
11:30 – 12:00 workout pro tatínky
12:00 oběd
12:30 – 13:00 pohádka (promítání nebo čtení) – Lucka
16:30 – 17:30 jóga s Luckou P.
16:30 – 17:30 hledání pokladu / bojovka (Katka)
17:30 – 18:30 tančírna
18:30 večeře
19:30 – 19:45 večerníček (Lucka)
21:00 tančírna
   
   
SOBOTA 2.7.  
07:00 – 8:30 snídaně
09:00 – 09:10 rozcvička pro nejmenší s Terkou
10:30 – 11:30 výtvarené dílničky s Luckou / hrátky u bazénu
10:30 – 11:00 fyzio cvičení pro maminky s Márií
11:00 – 11:30 workout pro tatínky
12:00 oběd
12:30 – 13:00 pohádka (promítání nebo čtení) – Lucka
14:00 – 15:00 pilates pro maminky s Klárkou
16:30 – 17:30 divadlo pro děti MICRO THEATRO
17:30 – 18:30 tematická tančírna – CIRKUS
18:30 večeře
19:30 – 19:45 večerníček (Lucka)
21:00 tematická tančírna – CIRKUS
   
NEDĚLE 3.7.  
07:00 – 8:30 snídaně
09:00 – 09:10 rozcvička pro nejmenší s Terkou
10:00 společná fotka u bazénu
10:00 – 11:00 odjezd
1. TURNUS
ÚTERÝ 21.6.  
16:00 – 19:00 příjezd, registrace, ubytování
od 19:00 večeře
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
STŘEDA 22.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina / zkouška sboru
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina / zkouška sboru
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
ČTVRTEK 23.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina / zkouška kapely
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina / zkouška kapely
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna + Blues night
   
PÁTEK 24.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina / zkouška kapely
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina / zkouška kapely
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 kabaret
   
SOBOTA 25.6.  
09:00 budíček & rozvička
od 9:00 snídaně
  sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:30 společná fotka u bazénu
do 11:00 odjezd
2. TURNUS
SOBOTA 25.6.  
16:00 – 19:00 příjezd, registrace, ubytování
od 19:00 večeře
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
NEDĚLE 26.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PONDĚLÍ 27.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna + Blues night
   
ÚTERÍ 28.6.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 kabaret
   
STŘEDA 29.6.  
09:00 budíček & rozvička
od 9:00 snídaně
 
sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:30 společná fotka u bazénu, odjezd
do 11:00 odjezd
3. TURNUS
SOBOTA 20.8.  
16:00 – 19:00 příjezd, registrace, ubytování
od 19:00 večeře
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
NEDĚLE 21.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina / zkouška sboru
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina / zkouška sboru
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PONDĚLÍ 22.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 2. skupina
14:00 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina / zkouška sboru
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina / zkouška sboru
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna + Blues night
   
ÚTERÝ 23.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina / zkouška kapely
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina / zkouška kapely
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina / zkouška sboru
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina / zkouška sboru
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 kabaret
   
STŘEDA 24.8.  
09:00 budíček & rozvička
od 9:00 snídaně
 
sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:30 společná fotka u bazénu, odjezd
do 11:00 odjezd
4. TURNUS
STŘEDA 24.8.  
16:00 – 19:00 příjezd, registrace, ubytování
od 19:00 večeře
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna
   
ČTVRTEK 25.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc
   
PÁTEK 26.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 2. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 1. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:00 oběd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna + Blues night
   
SOBOTA 27.8.  
09:00 budíček & rozvička
09:30 – 09:55 snídaně 1. skupina
10:00 – 10:25 snídaně 2. skupina
10:00 – 11:00 lekce pro úplné začátečníky
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
13:00 oděd 1. skupina
14:00 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 kabaret
   
NEDĚLE 28.8.  
09:00 budíček & rozvička
od 9:00 snídaně
  sbalit a vyklidit chatky, vynést koše, povlečení do tančírny, zaplatit bar
10:30 společná fotka u bazénu, odjezd
do 11:00 odjezd