Littner 2017

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]

I.turnus: 8.-12.7. (so-st) – pro pokročilejší (ty, co tančí více než rok)

II.turnus: 13.-17.7. (čt-po) – pro pokročilejší (ty, co tančí více než rok)

III.turnus: 19.-23.7. (st-ne) – pro začátečníky  (ty, co tančí méně než rok)

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“Základní informace“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

Swing Wings pro vás připravují další prodloužený letní víkend plný lekcí, tančíren, tasterů, volného tancování, grilování a vína, dobré muziky, válení se u bazénu a volných sportovních aktivit uprostřed nádherného borového lesa na Jižní Moravě skoro 10 km od nejbližší civilizace!

TERMÍNY TURNUSŮ

Tentokrát připravujeme hned tři turnusy. Dva pro starou gardu pokročilých a jeden věnovaný těm, kteří tancují méně než jeden rok, nebo by prostě chtěli základnější lekce, pomalejší hudbu na tančírnách a další výhody:) 

I.turnus: 8.-12.7. (so-st) – pro pokročilejší (ty, co tančí více než rok)

II.turnus: 13.-17.7. (čt-po) – pro pokročilejší (ty, co tančí více než rok)

III.turnus: 19.-23.7. (st-ne) – pro začátečníky  (ty, co tančí méně než rok)

(nástup bývá po obědě, ale můžete dorazit i večer po práci, takže vám stačí dva dny volna. Odjíždí se poslední den po snídani.)

MÍSTO KONÁNÍ

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně a není tam telefonní signál:)

Turistická základna Littner

Doly Littner 1063, Bzenec

GPS: 48.935634, 17.261497

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]

CENA

Cena: 3300 Kč

Po registraci byste měli obdržet email s pokyny k platbě.

V ceně je zahrnuté ubytování na 4 noci, (v chatkách po 4) ňami jídlo od tety Šárky 3x denně, všechny lekce a program, tančírna s kapelou.

Umíme to s vegetariány, bezlepky, bezlaktózy, pejsky i miminky! Každý je vítán.

Pokud se vás týká nějaká cenová vyjímka (v táboře nejíte/nespíte/jste dítě nebo pejsek), prosím obraťte se na Lili (lili@swingwings.cz), cenu vám upřesníme.

UBYTOVÁNÍ

V chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích různých velikostí. První naplníme chatky, víkendoví účastníci mají vyšší pravděpodobnost, že budou v budově.

Ložní prádlo zařizuje Littner, spacák potřebujete jen pokud jste velmi zimomřiví:)

KONTAKT

Pro pohotovost, lidi ztracené v lese, atd.

Pavli (774 540 041) nebo Lili (776 070 609). Pokud se kvůli signálu nedovoláte, zkoušejte sms![/vc_column_text][vc_button2 title=“Facebook událost“ style=“rounded“ color=“blue“ size=“md“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fevents%2F1773359929560971%2F|title:Facebook|target:%20_blank“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“Info o dopravě“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]AUTEM

Do aut se prosím zorganizujte sami přes událost na Facebooku, byla by škoda, kdyby z Brna odjížděla poloprázná auta.

DŮLEŽITÉ: do lesa kolem střediska je omezený vjezd a proto se autem dostanete pouze ze strany od Bzence. K tábořišti se dá přijet i z druhé strany, ale je tam zákaz.

Jakmile projedete Bzencem mějte se na pozoru.  Před viaduktem je odbočka do lesa. Musíte trefit tu správnou! Označíme ji fáborkem a pár dalších rozcestí také. Takže se nemusíte bát, že zabloudíte:) Bludiště to totiž trochu je:)[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]VLAKEM

Stanice Bzenec přívoz (Rychlíky tam nestaví)

Přímo od stanice pro vás fáborky vyznačíme stezku až k Littneru.

Prosím berte na úváženou, že je to 2,5 km pěšina borovým lesem! Proto doporučujeme pevnou obuv. Taky se vám šikne zkusit se domluvit s nějakým řidičem ať vám těžší věci vezme z Brna autem. Ideálně se na Facebooku domluvte a přijíždějte ve skupinách.

KDY SE DOSTAVIT? Ideálně v den nástupu mezi 14:00 a 18:00. V sedm máme všichni večeři a potom první lekci nebo program. A před tím se můžete ubytovat a třeba si ještě zaplavat![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“CO DĚLAT, AŽ PŘIJEDETE NA TÁBOR“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Nebojte se vejít až do centra tábořiště. Na malém náměstíčku mezi dřevěnou boudou, hlavní jídelnou a sociálkami hledejte party stan a pod ním krásnou slečnu nebo elegantního rozverného gentlemana, který bude zrovna pomáhat s registracemi! Tam vám předáme ložní prádlo, číslo chatky a další info!

Pozor! Vemte si doklad totožnosti, hlavně ti, co nemají českou národnost.

Pokud nastane jakýkoliv zádrhel hledejte Pavli (774 540 041) nebo Lili (776 070 609). Základní dotazy budou schopni odpovědet i všichni lektoři.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_gallery type=“flexslider_fade“ interval=“15″ images=“4343,4341,4342,4333,4331,4338,4335,4325″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ img_size=“450×250″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“Jídlo a občerstvení“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/2″][vc_gallery type=“flexslider_fade“ interval=“15″ images=“4340,4339,4332,4334,4337,4336,4330,4329,4328,4327″ onclick=“link_image“ custom_links_target=“_self“ img_size=“450×250″][vc_column_text]Letos nezajištutějeme grily, ani maso na ně. Ale přimluvili jsme se u hodné tety Šárky, a třeba se zopakují legendární noční dojídání zbytků od večeře a oběda![/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_column_text]Stejně jako v loni, zajistíme bedny lahvových piv a rádlerů, které si budete moct koupit přímo na místě.

Jinak v areálu není žádný bar,  ani bufet, ostatní alkohol si vemte s sebou. V průběhu akce nebude mít nikdo nepovolaný přístup do kuchyně, nepočítejte prosím s ledničkou. (Pokud budete chtít chladit víno, schováme vám ho do sklepa – otázka – jestli ho ještě dostanete zpátky? :)).

Várnice se šťávou bude k dispozici, na tančení si vemte flašky na vodu. Littner má vlastní studnu s pitnou vodou. U várnice bude varná konvice s čajem a rozpustnou kávou.

DOPORUČUJEME SI VZÍT VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Letos nebudeme dodávat žádné plastové kelímky.

Každý den budete mít snídani, oběd, svačinu a večeři. Ke každému hlavnímu jídlu bude malý zeleninový salát. Kuchyně vyhoví všem, co si napsali, že jsou vegetariáni, bezlepci, bezlaktózoví atd. Protože tým kuchařek tety Šárky jsou prostě nej!

Doporučujeme si vzít trvanlivé mlsky na noční hlad, nebo ovoce a zeleninu pokud jste zvykli jíst jí opravdu hodně.

JÍDLO ZAČÍNÁ VEČEŘÍ V DEN NÁSTUPU A KONČÍ SNÍDANÍ V DEN ODJEZDU![/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“CO S SEBOU?“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_column_text]Maminka od Pavli vám sestavila seznam co s sebou na tábor. Má v tom sestavování silnou mnohaletou praxi.


Kalhotky/trenky, ponožky, tepláky, kraťase, mikina, svetr, šusťáková bunda, baterka + tužkové, sandály, taneční tenisky, plavky, osuška, ručník, tričko s kr. i dl rukávem i dlouhým, pokrývka hlavy, pláštěnka, opalovací krém, kapesníky, repelent, kartička pojišťovny, kostým na tematickou party, pasta, kartáček, šampon, kondicioner, mýdlo, hřeben, vlastní hygiena, deodorant, vložky/tampony/kondomy, kapesní nůž, šití, nůžky, známky + dopisní papír, věci do vlasů, Zyrtec na alergii, kosmetické tampóny, odličovadlo, věci na spaní, sluneční brýle, čočky+vodička, flaška na pití, svačina, oplatky, peníze, mobil + nabíječka, spacák, doklady, půl litr, hrneček.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_empty_space height=“10px“][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“PROGRAM & LEKTOŘI“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][vc_column_text]

Kdo vás bude učit a jak bude vypadat takový den na Littneru?

[/vc_column_text][vc_accordion collapsible=““][vc_accordion_tab title=“I. TURNUS“][vc_column_text]

LEKTOŘI:

Tom Slobodník, Jana Měchurová, Jakub Šůstek, Polina Zolina, Peter Kepič, Pavli Grombiříková, Lili Svejkovská, Radek Šůstek, Pavla Šůstková, Martin Šafář, Carla Stinus, plus netančící ale legrace se zúčastňující Soňa Valuchová

[/vc_column_text][vc_column_text]

PROGRAM

** Program je orientační a může být lehce poupraven podle nálady, počasí, energie a momentální situace:)

SOBOTA 14:00-19:00 ubytování, volná zábava, bazén
19:00 večeře- I. skupina
19:30 večeře – II. skupina
20:30 Rozdělení do skupin Lindy, seznamovací lekce
21:30 tančírna, letní kino
NEDĚLE – ÚTERÝ 9:00 budíček & rozvička
9:30 snídaně I. & druhá skupina
10:00 snídaně III.skupina
11:00 – 12:00 Lekce Lindy Hop – I. skupina
13:30 oběd pro I. skupinu
12:00 – 13:00 Lekce Lindy Hop – II. skupina
14:30 oběd pro II. skupinu
15:00 volná zábava, podle nálady tastery, airstepy, aqua lekce
17:30 – 18:30 Lekce Lindy Hop – I. skupina
18:30 – 19:30 Lekce Lindy Hop – II. skupina
19:00 večeře I. skupina
19:30 večeře II. skupina
20:30 Muzikalita, panelové diskuze, přednášky, večerní program
21:30 tančírna, volná zábava, hudební jamy, noční koupání
STŘEDA 11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd, koupání

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=“II. TURNUS“][vc_column_text]LEKTOŘI:

Jakub Šůstek, Peter Kepič, Polina Zolina, Pavli Grombiříková, David Petrovič, Tereza Beránková, Lili Svejkovská, Lucie Šafarčíková, Martin Matuszek, Radek Šůstek, Pavla Šůstková, Marie Gilbertová, Mária Neslušanová, plus netančící ale legrace se zúčastňující Soňa Valuchová

ČTVRTEK 14:00-19:00 ubytování, volná zábava, bazén
19:00 večeře- I. skupina
19:30 večeře – II. skupina
20:30 Rozdělení do skupin Lindy, seznamovací lekce
21:30 tančírna, letní kino
PÁTEK – NEDĚLE 9:00 budíček & rozvička
9:30 snídaně I. & druhá skupina
10:00 snídaně III.skupina
10:30 – 11:30 Lekce Lindy Hop – I. skupina
11:30 – 12:30 Lekce Lindy Hop – II. skupina
12:30 – 13:30 Lekce Lindy Hop – III. skupina
12:30 Oběd I. skupina
13:00 Oběd II. skupina
13:30 Oběd III. skupina
14:00 volná zábava, podle nálady tastery, airstepy, aqua lekce
17:00 – 18:00 Lekce Lindy Hop – I. skupina
18:00 – 19:00 Lekce Lindy Hop – II. skupina
19:00 – 20:00 Lekce Lindy Hop – III. skupina
18:30 Večeře I. skupina
19:00 Večeře II. skupina
19:30 Večeře III. skupina
20:30 Muzikalita, panelové diskuze, přednášky, večerní program
21:30 tančírna, volná zábava, hudební jamy, noční koupání
PONDĚLÍ 11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd, koupání

 [/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=“III. TURNUS“][vc_column_text]LEKTOŘI:

Peter Kepič, Polina Zolina, Pavli Grombiříková, Michal Trunečka, Tereza Beránková, Petr Kolář, Zbyněk Nedoma, Lili Svejkovská, Lucie Šafarčíková, Martin Matuszek,  Mária Neslušanová, plus netančící ale legrace se zúčastňující Soňa Valuchová

STŘEDA 14:00-19:00 ubytování, volná zábava, bazén
19:00 večeře- I. skupina
19:30 večeře – II. skupina
20:30 Rozdělení do skupin Lindy, seznamovací lekce
21:30 tančírna, letní kino
ČTVRTEK – SOBOTA 9:00 budíček & rozvička
9:30 snídaně I. & druhá skupina
10:00 snídaně III.skupina
11:00 – 12:00 Lekce Lindy Hop – I. skupina
13:30:00 PM oběd pro I. skupinu
12:00 – 13:00 Lekce Lindy Hop – II. skupina
14:30 oběd pro II. skupinu
15:00 volná zábava, podle nálady tastery, airstepy, aqua lekce
17:30 – 18:30 Lekce Lindy Hop – I. skupina
18:30 – 19:30 Lekce Lindy Hop – II. skupina
19:00 večeře I. skupina
19:30 večeře II. skupina
20:30 Muzikalita, panelové diskuze, přednášky, večerní program
21:30 tančírna, volná zábava, hudební jamy, noční koupání
NEDĚLE 11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd, koupání

[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=“1/1″][vc_text_separator title=“REGISTRACE“ title_align=“separator_align_center“ color=“grey“][vc_column_text]

II. TURNUS VYPRODÁN!

I. TURNUS & III. TURNUS má posledních pár míst. Nyní nabízíme možnost i přijet na I. a III. jen na víkend.

Pokud máte o tuto možnost zájem napište do poznámek nebo se poptejte na lili@swingwings.cz

***Hlásíte se jako jednotlivci i když plánujete jet v páru!

 REGISTRACE I.

REGISTRACE III. TURNUS

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]