Little Balboa Day

Zrušeno!

Z důvodu zavedení přísných restrikcí ze strany vlády ČR musíme Little Balboa Day zrušit. Všem, kdo už uhradil poplatek za lekce budou vráceny peníze.
Děkujeme za pochopení a vidíme se za lepších okolností.

*** For English click HERE! ***

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

LEKCE A ÚROVNĚ

  • Všechny lekce budou v AJ
  • Letos máme lekce pro 2 úrovně: intermediate a advanced. Pokud si nejste jistí do jakého levelu patříte, zeptejte se svojich balboa lektorů
  • Každou úroveň čekají 2 lekce

Intermediate/Advanced – pokud aktivně tančíte balboa nejen na lekcích, ale i tančírnách, cítíte se komfortně v různých tempech, neváháte v základních figurách a experimentujete s nimi, zkoušíte jak Bal-Swing, tak Pure-Bal a rádi byste se naučili nové prvky, techniky a taneční flow – tak je to úroveň pro Vás! 

Advanced – je tato úroveň pro Vás pokud už tančíte balboa nějaký ten pátek, navštěvujete mezinárodní workshopy a nevynecháváte balboa tančírny. Určitě s přehledem zvládáte základy balboa ve všech tempech (Toss-outs, Out&Ins, Lollies, Drags, Crab Walk atd.), baví Vás Pure-Bal a footworky, a během tancování řešíte muzikalitu, flow a styling. Zde budeme objevovat nový balboa materiál, techniky a stylingy.

 

LEKTOŘI 

Na koho se můžete tešit?
Na Bognu a Piotra z Varšavy!
Bogna tančí od roku 2013, je spoluzakladatelka swingové taneční školy v polském Gdansku. Teď žije ve Varšavě kde také organizuje Retro Weekend Festival a VarCity Bal.
Piotr také tančí od roku 2013, kdy objevil Lindy Hop a zjistil, že tento styl je pro něj ten nejlepší.
Od roku 2015 tančí a učí spolu, a krom Balboa učí také Lindy Hop a Solo Jazz a zatančíte si s nima i Collegiate Shag

 

7

REGISTRACE

Registrace otevíráme 1.9.2020 v 19:00

Closed

CENY

* Doporučujeme se registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu až se přihlásí sólo někdo na opačnou roli a tím bude z čekačky vysvobozen.
V případě, že si partnera nemůžete najít, zkuste i naši fb skupinu Swing Wings / Hledám partnera /partnerku nebo přímo fb událost.

** Storno podmínky: Zrušení lístku není možné. Nicméně pokud se u Vás změní plány, vždy můžete nabídnout svoje místo na LBW lidem, kteří se tam nedostali. Dejte inzerát na fb události nebo napište nám na LBW@swingwings.cz a propojíme Vás s lidmi na waiting listu.

*** COVID 19: Restrikce a situace kolem onemocnění se mění ze dne na den. V případe, že kvůli omezením vlády ČR se nebude moct Little Balboa Day konat, vrátíme účastníkům cenu lístku v plné výši.

 
 
 
VYBER SI SVŮJ BALBOA BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
PARTY Párty v Cafe Atlas se živou kapelou – možné zakoupit i na místě 100 CZK (5 EUR)
CLASSES 2×60 min Balboa lekce 500 CZK (20 EUR)