Léto, swing a kino v zahradě vily Tugendhat

Pátek 28. června od 18.00 hodin

 

Již poosmé v řadě zahájí léto ve vile Tugendhat akce Léto, swing a kino v zahradě vily Tugendhat. Tato u hostů velmi oblíbená událost spojuje swingový večer – v jehož rámci se hosté naučí základní swingové kroky – s filmovou projekcí, kdy za využití tzv. zadní projekce bude na velkoformátová okna hlavního obytného prostoru vily Tugendhat promítán snímek Spojenci (režie: Robert Zemeckis, USA, 2016). V technickém podlaží budovy pak budou mít hosté možnost zakoupit občerstvení a různé druhy nápojů. Ti z hostů, kteří si tedy s sebou přinesou kupříkladu deku, si budou moci na zahradě vily jak zatančit tak následně shlédnout filmovou projekcí.

 

Předběžný program večera:

18.00 – Otevření zahrady
19.00 – Přivítání a výuka tance v podání Swing Wings Brno
21.30 – Filmová projekce na velkoformátová okna vily Tugendhat

Spojenci (Allied, USA 2016, 124 min.)
Tajný agent Max Vatan (Brad Pitt) je v roce 1942 vyslán spojeneckými silami do marocké Casablanky s úkolem zavraždit německého velvyslance. Ve městě na pobřeží Atlantického oceánu se setká s Francouzskou Marianne (Marion Cotillard). V rámci své mise mají oba předstírat, že jsou manželé, což postupem času přeroste ve vášnivý milostný vztah. Max a Marianne se tedy rozhodnou odjet do Londýna, kde uzavřou skutečný manželský svazek. Štěstí rodiny však netrvá dlouho, neboť k Maxovi se donesou informace, že Marianne by mohla být německou špionkou – tím začíná Maxův hon za pravdou.

Hudební doprovod: Swing Wings Band
Swingové předtančení a výuka: Swing Wings Brno
Moderátor: Martin Koplík

Organizátor si vyhrazuje právo změnit termín konání akce, o případné změně data budou návštěvníci informování minimálně 3 pracovní dny před akcí.

Rezervace lístků

Closed