Letní lekce

Přes léto sice nemáme pravidelné kurzy, zato pro vás chystáme speciální lekce, ateliéry a tréninky.
Vyberte si, jestli chcete tančit, povídat si, kouknout na nějaký film nebo si třeba zacvičit.

Swingové léto je tady!

Jak letní lekce fungují:

Na každý týden se otevře samostatná registrace +/- dva týdny předem. Lekce nezačínají vždy ve stejný čas a mají různou délku a cenu – doporučujeme si pořádně pročíst od kdy do kdy lekce jsou, aby vás nepřekvapilo, že je to jinak, než u pravidelných kurzů.
Lekce se platí v hotovosti na místě.
Pozor! Někdy se stane, že se na lekci nezaregistruje dost lidí – o půlnoci před lekcí proto budeme kontrolovat počty a pokud na lekci nebude dost registrací, bohužel se neotevře. V takovém případě dostanete mail, že se lekce ruší. To ale znamená, že pokud mail nedostanete, lekce se koná! (Proto doporučujeme zkontrolovat si ráno v den lekce mail, ať víte, jestli lekce bude nebo ne!)


Popis lekcí:

8. letní týden:

Balboa solo Shuffles s Jarinem: V této lekci se podíváme na Balboa Shuffles neboli Balboa Šudlení. Zaměříme se na to, jak se dá našlapovat, jak používat podlahu, jaký to má vliv na zbytek těla a co to udělá s naším tancem. Pokud si chcete zkusit, co dělá Balbou tou opravdovou Balboou, budete na správném místě a vaše (nejen) Pure Balboa už nikdy nebude nudná.
Pro koho: Lekce je pro každého, kdo Balbou tančí, a dokáže zopakovat desetkrát za sebou základní krok 😉
POZOR! Doporučuji si na lekci vzít svoje nejklouzavější boty, nejlépe s koženou podrážkou. Partnerů netřeba.

Big Apple opáčko 2 s Kubou: Lekce, ve které si zopakujeme Big Apple – v tédle lekci se podíváme na často nejproblémovější část, což je ta divočina po London bridge (takové to podbíhání pod rukama)
Pro koho: pro ty, co už se někdy učili Big Apple

Blues s Pavli a Tomem: V pátek proběhne dekadentní blues (a balboa) oslava narozenin jistého Čarka, na kterou jsou všichni zváni (odkaz na událost na facebook najdete ZDE ). A jak si vlastně ten blues zatančit? To se dozvíte od Pavli a Toma právě na téhle lekci!
Pro koho: Pro všechny, kteří se chtějí naučit tančit blues.

 

9. letní týden:

Slow Balboa Cool Moves s Ilčou a Jarinem: A ještě jedna Slow Balboa open class. Naučíme se pár nových cool figur, kterýma můžete zamachrovat při první příležitosti.
Pro koho: Je určena všem, co už Slow Balbou někdy zkusili, ať už to byly naše předchozí open class nebo taster na tančírně.

Closed

Slow Balboa Cool Moves

100 Kč
Úterý 27.8. 18:45-19:55
Lektoří: Ilča a Jarin
Položka
Množství
Cena
Konečná cena
Konečná cena
%eer-ticket-title%
max %eer-max%
%eer-price-currency%
Tančím jako?
Máte tanečního partnera?

Informace o tančírnách najdete v sekci Pravidelné tančírny.