Letní lekce

V celé republice postupně tajou omezení skrz izolaci a tak se už můžeme zase potkat a zatančit si!

Swingové léto je (skoro) tady!

Jak to teď bude fungovat:

Na každý týden se otevře samostatná registrace. Lekce nemusí začínat vždy ve stejný čas a můžou mít různou délku a cenu – doporučujeme si pořádně pročíst od kdy do kdy lekce jsou, aby vás nepřekvapilo, že je to jinak, než u pravidelných kurzů.
Lekce se platí v hotovosti na místě.
Pozor! Někdy se stane, že se na lekci nezaregistruje dost lidí – v noci před lekcí (někdy mezi 11pm a půlnocí) proto budeme kontrolovat počty a pokud na lekci nebude dost registrací, bohužel se neotevře. V takovém případě dostanete mail, že se lekce ruší. To ale znamená, že pokud mail nedostanete, lekce se koná! (Proto doporučujeme zkontrolovat si ráno v den lekce mail, ať víte, jestli lekce bude nebo ne!)

A co nějaké bezpečnostní a hygienické omezení a předpisy?

Situace je už naštěstí mnohem klidnější, ale pořád chceme být aspoň trochu opatrní – Před a po lekci bude třeba použít dezinfekci na ruce, která bude u sálu nachystaná.

Další opatření povinná nejsou – už je možnost se registrovat bez partnera a partneři se na lekcích opět střídají.


Popis lekcí:

Týden 24.-30.8.
Fancy Swing-out variace: Lekce bude o Swing-outech a jejich variacích. Je potřeba, abyste Swing-out viděli aspoň z vlaku 😉

 


!!POZOR!! Na některé lekce budeme využívat další prostor – adresa je Koliště 43, u hlavního vchodu je napsáno Franz Kafka Špitál. Dobře si u lekce přečtěte, kde se koná, ať dorazíte kam máte 😉

Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz
Registrace je uzavřena. Pokud máš nějaký dotaz, tak prosím napiš na pilot@swingwings.cz

Informace o tančírnách najdete v sekci Pravidelné tančírny.