Jazzberry Hop 2022

OBJEV SVOU TANEČNÍ OSOBNOST!

16.–18. 9. 2022

Cítíš se pohodlně v tanečních základech, máš knihovnu svých oblíbených pohybů a jsi kdykoliv připraven*a skočit na taneční parket. Cítíš, že je čas jít ve svém tanci hlouběji. Objevit vlastní styl, osobnost a příběh, který můžeš na parketu vyprávět.

Pokud jsi v této taneční fázi, tenhle víkend je pro tebe! Lindyhopový workshop vedený mezinárodními lektory s inspirativními příběhy. Swingový festival s domáckou atmosférou, hromadou živé hudby, výborným jídlem,… To vše uspořádané týmem našich superhrdinských dobrovolníků.

*** For English click here! ***

LEKTOŘI

 • Opět přinášíme do Brna čerstvý vítr a nápady od zahraničních lektorů. Vybíráme talenty, kteří šíří inspiraci pro Lindy Hop, přátelského ducha a pozitivní energii.

  Jill De Muelenaere (Belgie) & Alex McCormack (Belgie)

  Anna Rio (Francie) & Jonatan Hedberg (Švédsko)

Alex and Jill

7

Jonatan and Anna

7

LEKCE A ÚROVNĚ

 • LEKCE A ÚROVNĚ

  • Všechny lekce budou probíhat v anglickém jazyce.
  • Lindy workshop je pro úroveň Intermediate – Advanced tanečníky.  Na základě auditions budete rozděleni do dvou skupin.
  • Pro začátečníky a mírně pokročilé (cca Lindy 2) doporučujeme Newbies Classes! 🙂
  • Pro nejpokročilejší tanečníky nabízíme Master Classes (Teachers and Ninjas). Pozor, tento level je INVITATIONAL! Můžeš se registrovat, ale tým tvou registraci musí nejdříve schválit. Napiš nám své zkušenosti nebo pošli video a my se ti co nejdříve ozveme.
  • Newbies a Master Classes proběhnou v neděli.
Newbies

Tato úroveň je určena všem, co se swingem začínají, ale znají už základní kroky (groove walk, triple steps) a umí je různě kombinovat. Předpokládáme také znalost základních figur, jako je tuck turn, side pass, send out a další.

Intermediate/Advanced

Pravidelně chodíš na lekce Lindy Hopu po dobu nejméně 12 měsíců a už jsi navštívil*a několik místních workshopů. Umíš míchat základní rytmy groove walk, charleston, triple steps. Cítíš se pohodlně ve swing-outu a dokážeš zatančit některé variace na něj. Tanec na tempo 170BPM ti nedělá problém (pro představu Wednesday Night Hop – Andy Kirk, Take the A-Train – Duke Ellington)?

Advanced
Dokážeš tančit v jakémkoli tempu – super pomalém nebo extra rychlém (100–210BPM)? Cítíš se pohodlně v základech, ale zároveň vkládáš do tance spoustu variací. Při tanci dokážeš vnímat hudbu a napojit se na ni, hraješ si s rytmy a pohybem těla. Víc než figury tě zajímá kvalita pohybu a podstata tance?
Master

Můžeš se upřímně nazvat Lindyhoperem? Navštěvuješ mezinárodní festivaly a workshopy a s největší pravděpodobností učíš Lindy Hop lokálně nebo jsi členem taneční skupiny. V zásadě zvládáš jak lead tak follow. Na jednu stranu se cítíš velmi zkušený, ale na druhou stranu potřebuješ znovu procvičit swing-out? 😉

PÁRTY A KAPELY

PÁTEK
Tančírna v Moravské
galerii taster lekce a vystoupení. 

SOBOTA
Hlavní párty v Dělnickém domě s kapelou Dudes of Ellington. Taster lekce a finále taneční soutěže Mix & Match.

NEDĚLE
Legerdární párty v protiatomovém krytě 10-Z.

CENY

CENY

* Doporučujeme se registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu až se přihlásí sám někdo na opačnou roli a tím bude z čekačky vysvobozen. V případě, že si partnera nemůžete najít, zkuste i naši FB skupinu Swing Wings / Hledám partnera /partnerku nebo přímo fb událost.

** Storno podmínky: Vrácení ceny lístku z naší strany není možné. Pokud se zúčastnit nemůžeš, nabídni prosím své místo ve facebookové události či lokálních skupinách. V případě změny účastníka je třeba kontaktovat nás na jazzberry@swingwings.cz.

 

 
VYBER SI SVŮJ JAZZBERRY BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
FULL PASS 6h lekcí, 2x party (pátek, sobota), 2x taster lekce 3000 CZK (130 EUR) 
MASTER CLASSES 2h lekcí 700 CZK (35 EUR)
NEWBIES CLASSES 2h lekcí 700 CZK (35 EUR)
Friday Party Zahajovací party v MORGAL, 1x taster lekce 400 CZK (23EUR)
Saturday Party Párty v Dělnickém domě s Dudes of Ellington, 1x taster lekce, Mix and Match,… 500 CZK (27 EUR)
Sunday Party Závěrečná párty v krytu 10-Z 400 CZK (23 EUR)
 

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

AUDITIONS

Pro větší pohodu a vyrovnanost úrovní proběhnou před začátkem párových lekcí v sobotu auditions – rozřazení do jedné ze dvou paralelních skupin. Auditions jsou pro všechny účastníky párových lekcí povinné.

VYBERTE SI ČESKÉ KORUNY

V průběhu všech party budeme za pití, jídlo nebo oblečení přijímat pouze hotovost v českých korunách. Nezapomeňte si vyměnit nebo vybrat.

Kontaktní email: jazzberry@swingwings.cz

REGISTRACE

Full Pass
Cena / Price: 3000 Kč (130 EUR)

------------------
Int./Adv. lekce / Int./Adv. classes
2x party (Pátek a Sobota/Friday and Saturday)

Master classes
Cena / Price: 700 Kč (35 EUR)

------------------
lekce / classes

Newbies classes
Cena / Price: 700 Kč (35 EUR)

------------------
lekce / classes

Friday Party
Cena / Price: 400 Kč (23 EUR)

------------------
Páteční párty / Friday party

Saturday Party
Cena / Price: 500 CZK (27EUR)

------------------

Sobotní párty / Saturday party

Sunday party
Cena / Price: 400 CZK (23EUR)

------------------

Nedělní párty / Sunday party
Položka
Množství
Cena
Konečná cena
Popiš tvoje taneční zkušenosti pokud jsi zvolil Master Classes  / Describe your dance experiances if you would like to join Master classes.
Chceš se připojit na sobotní oběd ve studiu (180 Kč / 8 Euro)? Platit se bude na místě v hotovosti. ------------------------------------- Would you like to join a Saturday lunch in our studio (180 Kč / 8 Euro)? You will pay the lunch at the spot in cash.
Konečná cena
%eer-ticket-title%
max %eer-max%
%eer-price-currency%
Tančím jako?
Máte tanečního partnera?
 

Sleduj nás na našich sociálních sítích.