Jazzberry Hop 2021

 

OBJEV SVOU TANEČNÍ OSOBNOST!

16.4. – 18.4. 2021

Cítíš se pohodlně v tanečních základech, máš knihovnu svých oblíbených pohybů a jsi kdykoliv připraven/a skočit na taneční parket. Cítíš, že je čas jít ve svém tanci hlouběji. Objevit vlastní styl, osobnost a příběh, který můžeš na parketu vyprávět.

Pokud jsi v této taneční fázi, tenhle víkend je pro tebe! Workshop solo jazzu a lindy hopu vedený mezinárodními lektory s inspirativními příběhy. Událost s domáckou atmosférou, hromadou živé hudby, výborným jídlem,… To vše uspořádané týmem našich superhrdinských dobrovolníků.

 

*** For English click here! ***

LEKCE A ÚROVNĚ

  • Všechny lekce budou v AJ
  • Lindy workshop je pro úroveň Intermediate/Advanced a Advanced tanečníky. (Pokud berete lekce Swing Wings pro Lindy 5, Lindy 4 a pokud budete mít za sebou v dubnu alespoň 2 kurzy Lindy 3). Budete rozdělení do dvou skupin, na základě autidions, které proběhnou první den ve studiu.
  • Pro začátečníky a mírně pokročilé (Lindy 2 a absolventům kurzu 2,5) doporučujeme Newbies Classes! 🙂
  • Pro nejpokročilejší tanečníky nabízíme Master Classes (Teachers and Ninjas). Pozor, tento level je INVITATIONAL! Můžete se registrovat, ale tým vaši registraci musí nejdříve schválit. Napište nám své zkušenosti nebo pošlete video a my se vám co nejdříve ozveme.
  • Nově otevíráme také Solo Jazz track pro všechny tanečníky od úrovně intermediate/advanced.

PÁRTY

Pátek – Tančírna v Dělnickém domě s kapelou Hot Brew. Solo jazz lekce s Helenou Kanini Kiiru a prelims taneční soutěže Mix & Match.

Sobota – Párty v Lužánkách s kapelou Appendixie. Taster lekce a finále tanční taneční soutěže Mix & Match.

Neděle – jam oblíbených brněnských muzikantů pod vedením Michala Cálika v krytu 10-Z

LEKTOŘI 

Opět přinášíme do Brna čerstvý vítr a nápady od zahraničních lektorů. Vybíráme talenty, kteří šíří inspiraci pro Lindy Hop, přátelského ducha a pozitivní energii.

Helena Kanini Niiru (Chorvatsko)

Jill De Muelenaere (Belgie) & Alex McCormack (Belgie)

Anna Rio (Francie) & Jonatan Hedberg (Švédsko)

7

REGISTRACE

Kontakt: jazzberry@swingwings.cz

Closed

CENY

* Doporučujeme se registrovat v páru. Ti, kteří se přihlásí sólo, čekají na waiting listu až se přihlásí sám někdo na opačnou roli a tím bude z čekačky vysvobozen. V případě, že si partnera nemůžete najít, zkuste i naši fb skupinu Swing Wings / Hledám partnera /partnerku nebo přímo fb událost.

** Storno podmínky: Zrušení lístků není možné. Nicméně pokud se u Vás změní plány, vždy můžete nabídnout svoje místo lidem, kteří se tam nedostali. Dejte inzerát na fb událost.

 

 
VYBER SI SVŮJ JAZZBERRY BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
FULL PASS Solo Jazz Track, Int./Adv. a Adv. 4x 80 min lekce, Master 3x 80. min. lekce, 3x party, 2x taster lekce 2700 CZK (110 EUR) 
PARTY PASS 3x párty, 3 kapely, 2x taster lekce 900 CZK (39 EUR)
NEWBIES PASS 2x 80 min. lekce 800 CZK (35 EUR)
Friday Party Zahajovací večírek v Dělnickém domě! Solo jazz lekce s Helenou, Hot Brew, Mix & Match prelims,… 350 CZK (15 EUR)
Saturday Party Hlavní párty v Lužánkách, swing v podání Appendixie, finále Mix & Match,… 350 CZK (15 EUR)