Taneční škola Swing Wings

Zaměřujeme se na swingové tance, které vznikaly v 20. až 40. letech minulého století. V našem krásném tanečním studiu tě rádi přivítáme na lekcích, které pořádáme pro všechny taneční úrovně – od úplných začátečníků až po ty pokročilé, kteří pak školu reprezentují i v zahraničí. Pohybem se snažíme vyjadřovat naši vášeň pro tanec a swingovou hudbu. Během čtyř let, co škola Swing Wings oficiálně existuje na mapě swingového světa, jsme zorganizovali stovky tančíren, desítky mezinárodních akcí a festivalů a hlavně si užili spoustu legrace a vytvořili jedinečnou komunitu přátelských lidí.

I ty se přidej ke Swing Wings a zažij nekončící zábavu!

Aby ti nic neuniklo!

Aktuality

Otevření registrací na (skoro) letní lekce / první týden

Pomalu už přišel čas na to se potkat ve studiu a trochu si zatančit. Rozjezd bude pomalejší, tento týden jsou dvě solo aktivity, ke kterým se můžete přidat, další týden už ale můžete čekat párové lekce (víc infa pondělí/úterý). Registrace a trošku infa kolem lekcí...

číst více

Online – Solo jazz půlhodinka s Kepem / 18.5.

rocha muzikality, trocha historie, rozeswingovat tělo! Solo jazz půlhodinka má nového lektora. Přidává se k nám výherce mnoha solo soutěží, všetně evropského šampionátu v Londýně. Náš výchoďár Kepo! Nalaďte se na FB! Level: jakýkoliv FB...

číst více

Novinky z Facebooku

7 days ago

Swing Wings Brno

Trocha muzikality, trocha historie, rozeswingovat tělo!

Dnes rytmická variace z choreografie Trickeration od Normy Miller!

Pokud bys rád/a Kepovi přispěl/a, pošli prosím libovolnou částku na 1360422017/3030. Díky a užijte si půl hodinku solo jazzu!
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Swing Wings Brno

Kdy jste si naposledy pustili SwingHouse? 🙂 Dnes to bude plné hezky tanečních skladeb od Oscara Petersona - ideální příležitost zpříjemnit si večer. Nalaďte livestream od 19:00 a pokud vás to bude svádět k pohupování, rozhodně se tomu nebraňte <3 ... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Swing Wings Brno

Rytmy. Rytmy! Z jakých vrstev se skládá swingový rytmus? Jak se dají rytmizovat základní solo jazz prvky? Proč některé kroky začínají na "osmou"? Solo Jazz půlhodinka s Pavli.

Pokud chcete, můžete podpořit lekci Pavli dobrovolným příspěvkem na 223892085/0300.

Playlist:
Lester Young - Sometimes I'm happy
Eugen Cicero - Sunny
Carmen McRae - Exactly Like You
Billie Holiday - The Way You Look Tonight
Billie Holiday, Teddy Wilson Orchestra - If Dreams Come True
... See MoreSee Less

View on Facebook

Nadcházející událost

16. – 18. Listopad 2017

Dvakrát ročně přinášíme do Brna čerstvý vítr a nápady od zahraničních lektorů. Vybíráme mladé talenty, kteří šíří inspiraci pro Lindy Hop a přátelskou spirit.

A tak strávíme víkend lekcí v našem studiu, každý něco navaří a společně obědváme, užíváme si večerních tančíren a skvělých Brněnských kapel!

Blogujeme…