Velká swingová show

V pátek 14.12. proběhne už druhá benefiční show taneční školy Swing Wings. Přijďte se podívat na to, čemu se věnujeme a co nás baví. Přijďte si poslechnout příběh muže, který změnil hudbu 20. století. Přijďte podpořit dobrou věc!

Show je nejen prezentací našich studentů a lektorů, ale především benefiční akce pro dobrou věc. A proto je čas představit si projekt, který jsme letos vybrali a který pomocí show podpoříme.

SPOLEČNĚ K ÚSMĚVU

Společně k úsměvu jsou pacientská organizace tvořená vyléčenými onkologickými pacienty, lékaři a dalšími partnery. S pomocí současných profesí vyléčených pacientů, jako jsou nutriční specialista, zdravotní laborant či psycholog se snaží podpořit děti, které léčbou právě prochází a šířit osvětu prevence pozdních následků léčby.

V rámci projektu docházejí vyléčení pacienti v podobě Moudrých průvodců na dětské onkologické kliniky a jsou oporou současným dětským pacientům a jejich rodinám. Více na www.spolecne-k-usmevu.cz.

Právě organizaci Společně k úsměvu z.s. bude věnován celý výtěžek ze vstupného na vánoční show. Kromě toho budou mít členové spolku a Moudří průvodci 50% slevu na všechny kurzy Swing Wings. Pokud vás zajímá, proč jsme vybrali právě Společně k úsměvu, přečtěte se blogpost o s příběhem o tom jak je svět malý a jak je organizace se swingem propojená.

VSTUPENKY

Cena vstupenek je otevřená. Minimální částka je 150 Kč. Projekt však můžete podpořit i vyšší částkou. Platba pouze na účet. Po zarezervování přes náš systém vám příjdou pokyny a údaje k transparentnímu účtu. Pohyby na účtu pak můžete sledovat přímo zde.

REGISTRACE

Velká swingová show 2018

150 Kč
Velká swingová show 2018
Cena: 150 Kč
Item
Amount
Price
Final price
Final price
%eer-ticket-title%
max %eer-max%
%eer-price-currency%
Dancing as?
Do you have partner?

Kontakt: pilot@swingwings.cz