Littner 2018

Uprostřed borových lesů, někde kolem Bzence na Jižní Moravě, kde nenajdete internet, ba ani telefonní signál, se plácá každé léto banda swingových bláznů kolem bazénu a ve volném čase rozhoupávají dřevěná prkna místní letní tančírny.

Začalo to v roce 2014 malým tanečním výletem a…Od té doby je zájem z řad studentů tak obrovský, že od roku 2017 pořádáme dokonce 3 čtyř až pěti denní turnusy, takže naši lektoři na Littneru stráví celé dva týdny.

Littner není obyčejný workshop. Je to především dovolená v přírodě u bazénu se swingovým soundtrackem, vodními lekcemi, jamujícími muzikanty, nočními hrami, moravskou kuchyní, pozorováním hvězd a nezapomenutelnými kabaretními vystoupeními.

TERMÍNY 2018

I.turnus: 7.-11.7. (so-st) – pro pokročilejší (ti, co tančí více než rok)
II.turnus: 12.-16.7. (čt-po) – pro pokročilejší (ti, co tančí více než rok)
III.turnus: 18.-22.7. (st-ne) – pro začátečníky (ti, co začínají nebo tančí méně než rok)

PRO ZAČÁTEČNÍKY

Ano, i vy, co ještě netančíte, můžete jet na Littner a jste víc, než vítáni. III. turnus je věnovaný těm, kteří tančí zhruba rok i těm co teprve začínají. A navíc Littner zdaleka není jen o lekcích. Když vás to nebude bavit, můžete kemp strávit v hamace a nebo u bazénu!:)

Registrace proběhne na této stránce v neděli 11.3. v 19:00. 

Termín si raději poznačte do svých diářů, Littner bývá vyprodán během několika minut!

MÍSTO KONÁNÍ

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně, kolem samé lesy a není tam telefonní signál ? Co víc si přát!

Turistická základna Littner

Doly Littner 1063, Bzenec

GPS: 48.935634, 17.261497

CENA

Cena: 3300 Kč

Platba bude rozdělená na dvě části. Po registraci obdržít email s pokyny k platbě.

V ceně je zahrnuté ubytování na 4 noci (v chatkách po 4), 3x denně ňami jídlo od tety Šárky, pitný režim (ten nealkoholický), všechny lekce, program a tančírny.

Strava na Littneru je poctivá, moravská a táborová. Nečekejte, že přijedete hubenější než jste odjeli!

Umíme to s vegetariány, bezlepky, bezlaktózy, pejsky i miminky! Každý je vítán. Veganům doporučujeme pobyt s vlastním jídlem, bude to nejspíš jednodušší pro obě strany ?

Strava je 3x denně. Protože ale jucháme dlouho, tety kuchařky nám vždy v noci vyloží zbytky od oběda a večeře a to pak hodujeme na nočních žranicích.

Pokud se vás týká nějaká cenová výjimka (v táboře nejíte/nespíte/jste dítě nebo pejsek), prosím, obraťte se na Lili (lili@swingwings.cz), cenu vám upřesní.

UBYTOVÁNÍ

V chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích různých velikostí. Ubytování je skromné, táborového stylu. Dostanete ložní prádlo, a přikrývky. Spacák není potřeba, pokud nejste extrémně zimomřiví. Stanování v areálu není povoleno.

Littner je především dovolená a proto i lekce jsou oddechové. Základní lekce jsou pouze dvě denně. Podle zájmu a počasí je doplňujeme speciálními aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, solo lekce, lekce muzikality,

Lekce na Littneru učí lektoři Swing Wings, případně speciální hosté.

Všechny aktivity jsou v ceně kempu.