Littner 2018

>>> Littner 2019 najdete ZDE <<<

Uprostřed borových lesů, někde kolem Bzence na Jižní Moravě, kde nenajdete internet, ba ani telefonní signál, se plácá každé léto banda swingových bláznů kolem bazénu a ve volném čase rozhoupávají dřevěná prkna místní letní tančírny.

Začalo to v roce 2014 malým tanečním výletem a…Od té doby je zájem z řad studentů tak obrovský, že od roku 2017 pořádáme dokonce 3 čtyř až pěti denní turnusy, takže naši lektoři na Littneru stráví celé dva týdny.

Littner není obyčejný workshop. Je to především dovolená v přírodě u bazénu se swingovým soundtrackem, vodními lekcemi, jamujícími muzikanty, nočními hrami, moravskou kuchyní, pozorováním hvězd a nezapomenutelnými kabaretními vystoupeními.
TERMÍNY 2018

I.turnus: 7.-11.7. (so-st) – pro pokročilejší (ti, co tančí více než rok)
II.turnus: 12.-16.7. (čt-po) – pro pokročilejší (ti, co tančí více než rok) – VYPRODÁNO!!!
III.turnus: 18.-22.7. (st-ne) – pro začátečníky i pokročilé (ti, co začínají nebo tančí méně než rok)

PRO ZAČÁTEČNÍKY

Ano, i vy, co ještě netančíte, můžete jet na Littner a jste víc, než vítáni. III. turnus je věnovaný těm, kteří tančí zhruba rok i těm co teprve začínají. A navíc Littner zdaleka není jen o lekcích. Když vás to nebude bavit, můžete kemp strávit v hamace a nebo u bazénu!:)

MÍSTO KONÁNÍ

Tábor se koná v turistické základně Littner u obce Bzenec Přívoz. Je tam krásně, kolem samé lesy a není tam telefonní signál ? Co víc si přát!

Turistická základna Littner

Doly Littner 1063, Bzenec

GPS: 48.935634, 17.261497

Jak se dopravit?

AUTEM

Do aut se prosím zorganizujte sami přes událost na Facebooku, byla by škoda, kdyby z Brna odjížděla poloprázná auta.

DŮLEŽITÉ: do lesa kolem střediska je omezený vjezd a proto se autem dostanete pouze ze strany od Bzence. K tábořišti se dá přijet i z druhé strany, ale je tam zákaz.

Jakmile projedete Bzencem mějte se na pozoru.  Před viaduktem je odbočka do lesa. Musíte trefit tu správnou! Označíme ji fáborkem a pár dalších rozcestí také. Takže se nemusíte bát, že zabloudíte:)

VLAKEM

Stanice Bzenec přívoz (Rychlíky tam nestaví)

Přímo od stanice pro vás fáborky vyznačíme stezku až k Littneru.

Prosím berte na úváženou, že je to 2,5 km pěšina borovým lesem! Proto doporučujeme pevnou obuv. Taky se vám šikne zkusit se domluvit s nějakým řidičem ať vám těžší věci vezme z Brna autem. Ideálně se na Facebooku domluvte a přijíždějte ve skupinách.

 

KDY SE DOSTAVIT? Ideálně v den nástupu mezi 15:00 a 18:00. V sedm máme všichni večeři a potom první lekci nebo program. A před tím se můžete ubytovat a třeba si ještě zaplavat! Prosím nejezděte dřív, Littner potřebuje předat areál, vyřešit povlečení s prádelnou atd.

CO DĚLAT, AŽ PŘIJEDETE NA TÁBOR? Nebojte se vejít až do centra tábořiště. Na malém náměstíčku mezi dřevěnou boudou, hlavní jídelnou a sociálkami hledejte pergolu a pod ním krásné slečny nebo elegantní rozverné gentlemany, kteří budou zrovna pomáhat s registracemi! Tam vám předáme ložní prádlo, číslo chatky, trička, vyřešíme check-in a platbu.

Pozor! Vemte si doklad totožnosti, hlavně ti, co nemají českou národnost.

Pokud nastane jakýkoliv zádrhel hledejte Ilču (728 408 085) nebo Pavli (774540041). Základní dotazy budou schopni odpovědet i všichni lektoři.

Strava na Littneru je poctivá, moravská a táborová. Nečekejte, že přijedete hubenější než jste odjeli!

Pokud se vás týká nějaká cenová výjimka (v táboře nejíte/nespíte/jste dítě nebo pejsek), prosím, obraťte se na Lili (lili@swingwings.cz), cenu vám upřesní.

Každý den budete mít snídani, oběd, svačinu a večeři. Ke každému hlavnímu jídlu bude malý zeleninový salát. Kuchyně vyhoví všem, co si napsali, že jsou vegetariáni, bezlepci, bezlaktózoví atd. Protože tým kuchařek tety Šárky jsou prostě nej!

Doporučujeme si vzít trvanlivé mlsky na noční hlad, nebo ovoce a zeleninu pokud jste zvykli jíst jí opravdu hodně.

Pitný režim: 

V areálu není žádný obchod ani bufet. Letos ale postavíme vlastní malý bar a budete si moct dát smoothie, mňami filtrované kafe a dokonce i čepované pivo! 🙂 vlastní alkohol povolen. V průběhu akce nebude mít nikdo nepovolaný přístup do kuchyně, nepočítejte prosím s ledničkou, pokud nemáte speciální dietu (je jedna malá na celý kemp). (Pokud budete chtít chladit víno, schováme vám ho do sklepa – otázka – jestli ho ještě dostanete zpátky? :)).

Várnice se šťávou bude k dispozici, na tančení si vemte flašky na vodu. Littner má vlastní studnu s pitnou vodou. U várnice bude varná konvice s čajem a rozpustnou kávou.

DOPORUČUJEME SI VZÍT VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Letos nebudeme dodávat žádné plastové kelímky.

UBYTOVÁNÍ

V chatkách po čtyřech a v budově ve velkých pokojích různých velikostí. Ubytování je skromné, táborového stylu. Dostanete ložní prádlo, a přikrývky. Spacák není potřeba, pokud nejste extrémně zimomřiví. Stanování v areálu není povoleno.

Littner je především dovolená a proto i lekce jsou oddechové. Základní lekce jsou pouze dvě denně. Podle zájmu a počasí je doplňujeme speciálními aktivitami, jako jsou přednášky, vodní lekce, solo lekce, lekce muzikality,

Lekce na Littneru učí lektoři Swing Wings, případně speciální hosté.

Všechny aktivity jsou v ceně kempu.

LEKTOŘI 2018

I. turnus: Peter Kepič, Lili Svejkovská, Martin Matuszek, Poli Zolina, Michal Trunečka, Petr Kolář, Tom Slobodník, Janča Měchurová, Pavli Korcová, Simon Bresanelli, Ariadna Beltrane

II. turnus: Peter Kepič, Lili Svejkovská, Poli Zolina, Michal Trunečka, Janča Měchurová, Lucka Michálková, Terka Beránková, David Petrovič, Maruška Gilbertová, Mária Neslušanová, Zbyněk Nedoma, Pavli Korcová, Simon Bresanelli, Ariadna Beltrane

III: turnus: Jaroslav Muller, Pavli Korcová, Terka Beránková, Poli Zolina, Tom Korec, Martin Matuszek, Janča Měchurová, Michal Trunečka, Ilča Župková, David Petrovič, Peter Kepič,

Maminka od Pavli nám opět sestavila seznam co s sebou na tábor. Má v tom sestavování silnou mnohaletou praxi. Můžete odškrtávat!
Kalhotky/trenky, ponožky, tepláky, kraťase, mikina, svetr, šusťáková bunda, baterka + tužkové, sandály, taneční tenisky, plavky, osuška, ručník, tričko s kr. i dl rukávem i dlouhým, pokrývka hlavy, pláštěnka, opalovací krém, kapesníky, repelent, kartička pojišťovny, kostým na tematickou party, pasta, kartáček, šampon, kondicioner, mýdlo, hřeben, vlastní hygiena, deodorant, vložky/tampony/kondomy, kapesní nůž, šití, nůžky, známky + dopisní papír, věci do vlasů, Zyrtec na alergii, kosmetické tampóny, odličovadlo, věci na spaní, sluneční brýle, čočky+vodička, flaška na pití, oplatky/sladkosti, peníze, mobil + nabíječka, doklady, půl litr na pivo/šťávu, hrneček, hammock, lehátko, nafukovací věci do bazénu
DOPORUČUJEME SI VZÍT VLASTNÍ PŮL LITR NEBO HRNÍČEK. Nebudeme dodávat žádné plastové kelímky.
Poslední noc máme již tradiční KABARET. Kdokoliv se může zúčastnit s vystoupením jakéhokoliv stylu. Měli jsme taneční choreografie, scénky, divadla, ohnivé show, acrojógu, dokonce nezapomenutelné aquabelly. Každý nápad a každý vystupující je vítán! 🙂

Littnerovská novinka 2018

Bude tématická party! Takže kromě vlastních půllitrů, tanečních bot, plavek a jiných propriet, letos přibalit ještě kostým! Poběhne druhou noc každého turnu.

A jaké bude téma?

LITTNERYAS – Mýtický přístav v tropickém orientu!

Místo o kterém kolují legendy, ale jen hrstka lidí ví, kde přesně je. Někde mezi Afrikou, blízkým a dalekým východem. A Bzencem.

Místo zahalené vůněmi orchidejí a orientálního koření, kde se zastavil čas a kde se mísí exotické kultury. Sjíždí se zde překupníci, kolonizátoři, exotické krásky a tanečnice. Obchody se řeší nad vodní dýmkou a pašují se nahrávky hudby, které se daleko, daleko na západě říká swing!

Littneryas otevře brány třikrát. Jednu noc na každém turnu! Tak nezapomeňte dresscode a tajemnou náladu! PS: případné vystoupení a tématické nápady na program nebo dekorace jsou vítány! Pište do zpráv!

Jak se vyladit? 

Stačí hodit turban na hlavu, nebo květinovou čelenku, černou linku pod oči, výrazné náušnice a je to. Ale divočejší nápady jsou samozřejmě plus. V takovém přístavu můžete potkat piráty, exotické tanečníce, ninja, putující geishy, shejky, překupníky kávy, aladina a cokoliv dalšího:)

S doladěním kostýmu vám na místě rádi pomůžeme!

Připravili jsme pro vás pár tutoriálů:

CENA

Cena: 3300 Kč

Platba bude rozdělená na dvě části. Po registraci obdržít email s pokyny k platbě.

V ceně je zahrnuté ubytování na 4 noci (v chatkách po 4), 3x denně ňami jídlo od tety Šárky, pitný režim (ten nealkoholický), všechny lekce, program a tančírny.

 

REGISTRACE:

PROGRAM

** Program je orientační a může být lehce poupraven podle nálady, počasí, energie a momentální situace 🙂

SOBOTA 7.7.
15:00 – 19:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna

 

NEDĚLE 8.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc

 

PONDĚLÍ 9.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna

 

ÚTERÝ 10.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 2. skupina
10:00 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:30 oděd 2. skupina
14:30 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 kabaret

 

STŘEDA 11.7.
11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd
ČTVRTEK 12.7
15:00 – 19:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna

 

PÁTEK 13.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc

 

SOBOTA 14.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna

 

NEDĚLE 15.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 2. skupina
10:00 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:30 oděd 2. skupina
14:30 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 kabaret

 

PONDĚLÍ 16.7.
11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd
STŘEDA 18.7.
15:00 – 19:00 příjezd, ubytování, volná zábava
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 uvítací schůzka, rozdělení do skupin, seznamovací lekce
21:30 tančírna

 

ČTVRTEK 19.7
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
21:30 tematická noc

 

PÁTEK 20.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 1. skupina
10:00 snídaně 2. skupina
11:00 – 12:00 lekce 1. skupina
12:00 – 13:00 lekce 2. skupina
13:30 oděb 1. skupina
14:30 oběd 2. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 1. skupina
18:30 – 19:30 lekce 2. skupina
19:00 večeře 1. skupina
19:30 večeře 2. skupina
20:30 večerní program
21:30 tančírna

 

SOBOTA 21.7.
09:00 budíček & rozcvička
09:30 snídaně 2. skupina
10:00 snídaně 1. skupina
11:00 – 12:00 lekce 2. skupina
12:00 – 13:00 lekce 1. skupina
13:30 oděd 2. skupina
14:30 oběd 1. skupina
15:00 volná zábava / odpolední program
17:30 – 18:30 lekce 2. skupina
18:30 – 19:30 lekce 1. skupina
19:00 večeře 2. skupina
19:30 večeře 1. skupina
20:30 večerní program
21:30 kabaret

 

NEDĚLE 22.7.
11:00 brunch
11:30 – 15:00 poslední relax, balení, předávání chatek, postupný odjezd