Little Balboa Weekend 2018

“A little event with the big heart”

5.10. – 7.10. 2018

Víkend plný lekcí s mezinárodními lektory, 3 tančírny s živou hudbou!

Plno domácích dobrot, ochutnávka piv s malých pivovarů,  jedinečná atmosféra a spousta nové inspirace!

*** For English click HERE! ***

DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY

AUDITIONS

Pro vyrovnanost úrovní na lekcích a větší pohodu pro všechny před začátkem lekcí v sobotu ráno proběhnou auditions pro Intermediate a Advanced levels. Účast je POVINNÁ Jen nezoufejte: bude to rychlé a bude to sranda. Nezapomeňte se dostavit včas.

POZOR! Masters level je invitational. Co to znamená? Pokud se chcete zúčastnit lekcí té nejvyšší úrovně 1) zaregistrujte se na úroveň Masters 2) pošlete nám video s vaším tancováním do 14 dnů po registraci 3) počkejte na výsledek :).

FAST FEET COMPETITIONS

Soutěž proběhne v sobotu večer a bude se tančit na živou hudbu. Registrace není třeba – stačí jen včas dojít s partnerem na taneční parket a vrhnout se do víru tance! Které nožičky letos budou nejrychlejší?

VYBERTE SI ČESKÉ KORUNY!

V průběhu všech párty budeme za pití, jídlo nebo oblečení přijímat pouze hotovost. Všechny ceny budou v Českých korunách. Nezapomeňte si vyměnit nebo vybrat.

SOBOTNÍ OBĚD VE STUDIU

Poblíž studia bohužel není moc možností si něco rychle koupit k jídlu. A proto, jako vždy pro Vás připravíme velký obědový zážitek a chill out ve studiu. Švédský stůl plný domácích lahůdek (včetně vegetariánských a bezlepkových jídel), saláty, polívky, teplá a studená jídla! To vše jen za 120 Kč/ 5 EUR.

LEKCE A ÚROVNĚ

    • Všechny lekce budou v AJ
    • Letos máme lekce pro 3 úrovně!  
    • Každou úroveň čeká 6 hodin lekci (4 lekcí po 80 minutách) a 2 tastery!

    Intermediate – umíte si zatančit všechny základní balboa figury (come around, toss-out, lollies, out-and-in atd.) a citíte se v nich pohodlně, baví vás balboa a tak si zajdete občas na tančírnu a těšíte se na pokračování.

    Adnvanced – jste pokročilý balboista, který už tančí nějaký ten pátek, balboa si sem tam zatrénuje a nevynechává ani “balčírny”. Hravě zvládá jak rychlá, tak pomalá tempa a tančí jak pure-bal, tak bal-swing, zrátka na parketě se cítí jako ryba ve vodě.

Masters (Invitational) – jste lokální lektor či se chystáte brzy začít s lektorováním. Balboa máte v krvi a nevynecháte žádnou možnost si zajít na balčírnu nebo baltrénink. Rádi improvizujete, nebojíte se rychlejšího tempa, jezdíte po festivalech, rádi soutěžíte či chystáte vystoupení. Zkrátka chcete na sobě makat a nebojíte se taneční výzvy.

Podmínka k  Masters je do 14 dnů po registraci poslat video s vlastním tancováním (auditions na dálku), Advanced a Intermadiate levels budou rozdělení do svých skupin na základě autidions, které proběhnou první den ve studiu před začátkem lekcí.

 

PARTIES

Pátek – Moravská Galerie (u koně!). Naladí nás na správnou náladu něžný a úchvatný Django Jet. Balboa taster, ochutnávka piv, domácí dobroty a 2 sály na tancování a chill-out room nebudou chybět.

Sobota Tančírna v Lužánkách v samém srdci Brna. Můžete se těšit na Taster lekce a epickou brněnskou kapelu Heart of Dixie Deluxe! Během večera zažijete taneční překvapení, prezentaci lektorů, Fast Feet competiton a kupu srandy.

Po lekcích a před party nebude chybět ani již tradiční tancování s centru města, anebo náš proslulý Balboa Bear Tour.

Neděle party v Café Atlas. A můžete se těšit na živou hudbu od All Stars Swing Band pod vedením Janka Čarka a  krásné ukončení festivalu.

Vsechny adresy míst konání lekce a tančíren najdete přímo v přiložené mapce.

LEKTOŘI 

Letos máme velké štěstí – na takové lektory se skutečně můžete těšit!

Okouzlující a elegantní, veselé a vtipné, přátelští a milí, inspirující a úžasní!

GAŠPER (Slovenija) & ANNI (Sweden)

RUDOLF (Austria) & TIPHAINE (France)

7

REGISTRACE

Closed

Kontakt : LBW@swingwings.cz

PRICING

* Je lepší, pokud se registrujete rovnou s partnerem. V případě, že partnera nemůžete najít, zkuste i naši fb skupinu Swing Wings / Hledám partnera /partnerku.
** Storno podmínky: Pokud budou lístky zrušeny před datem 1.9., vrátíme 50% ceny. Zrušení po 1.9. není možné.
VYBER SI SVŮJ BALBOA BALÍČEK!
Balíček Cena zahrnuje Cena na osobu
FULL PASS 4x 80 min lekce balboa, 3 x party, 2x taster lekce, tancování ve měste s Balboa Beer Tour a nedělní afterparty! 2500 CZK (100 EUR) 
PARTY PASS 3x party, 3 kapely, 2x taster lekce. 600 CZK (25 EUR)
WEEKEND PASS Sobotní Balboa Beer Tour, sobotní párty s Heart of Dixie, nedělní talk s Gašperem a nedělní afterparty 450 czk (18 EUR)
Saturday Party Party v Lužánkách, živá hudba v podání Heart of Dixie, taneční překvapení, prezentace lektorů a Fast Feet competitions 250 CZK (10 EUR)