Jump for Joy

 

9.11.2019

Kinokavárna, Nám SNP 33, Brno

 

Večer, kdy si všichni ve Swing Wings zasoutěžíme, zatančíme a zablbnem – to vše za cílem si máknout, dát ze sebe vše, ale taky si to co nejvíc užít a podpořit ty, kteří se nebojí jít s kůží na trh!

Registraci najdeš dole na této stránce!

*** English page here! ***

MŮŽEŠ ČEKAT

– Tři sety od kapely AppenDixie
– Dvě soutěžní kategorie
– Ani lektoři se nevyvlíknou ze své vystupovací kategorie!
– Super lidi (pokud se tam ukážeš :wink: )

Program:
19:30 – začátek party
20:30 – Choreografie
21:15 – Živá kapela: AppenDixie
22:00 – lektorský kabaret
23:00 – Pro-Am battle
02:00 – konec

Jump for Joy je organizován Jančou a Kubou – nejsou ale zodpovědní pouze za co nejhladší průběh celého večera, jsou tu především od toho, aby poradili a pomohli všem, kdo si nejsou něčím jistí.

Takže pokud váháte, jestli můžete jít do nějaké kategorie, nebo jestli se váš večerní outfit bude na večer hodit – obraťte se právě na ně. Odchytněte si je osobně, napište jim zprávu přes facebook nebo email, či pokud máte, poštovní sovy prý taky docela fungují – a oni vám moc rádi pomůžou a poradí.

janca@swingwings.cz
kuba@swingwings.cz

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

CHOREOGRAFIE

Jakékoliv (taneční) vystoupení do 90 vteřin. Ať už v páru, solo nebo ve skupině, Lindy Hop, Balboa nebo Solo charleston, ať už jsi začal tančit včera, před měsícem, nebo před rokem. Prostě co, s kým a jak tě napadne, to si natrénuj a přijď!

PRO-AM BATTLE

Tato kategorie je inspirována Pro-Am soutěží z roku 2015, která proběhla na Jazzberry hop vol.2 a Janča s Kubou se rozhodli udělat něco podobného. Pro-Am je formát soutěže, kde tančí víc zkušení tanečníci s těmi o trošku míň zkušenými – ty trošku víc zkušené Janča s Kubou vybrali a oslovili.

A s kým budou v páru? Můžeš to být i ty! Stačí umět aspoň trošku swing-out, netančit moc dlouho (před prázdninama nebýt v Lindy 5+) a zaregistrovat se (registrace se otevře 8.9.). Po uzavření registrace (uzavírá se 22.9.) proběhne slosování a tím se napárují ti, které vybrala Janča s Kubou s těmi, kteří se zaregistrují.

Na samotný večer se pak páry budou moct připravit – nebudou sice vědět přesně na jakou písničku se bude tančit, budou ale vědět zhruba tempo a na jak dlouho (na kolik osmiček) půjdou na parket. Na trénink pak budou mít povolených až 6 hodin a navíc je bude mentorovat jeden z lektorů, který jim pomůže, poradí a podpoří, aby to celé bylo příjemné a co nejmíň stresující.

 

A ZATAČÍME SI TAM VŮBEC?
V průběhu večera nám zahraje kapela AppenDixie tři plné sety, na které se nebude nic předvádět ani soutěžit, ale budem jenom tančit. Skrz všechny kategorie bude méně reprodukované hudby, pořád bude ale dost prostoru se vytančit a odreagovat se od všeho toho soutěžení a podpory.

Registrace

Registrace je dvojí – registrace vstupu na Jump for Joy a registrace do soutěží. Všichni, kdo chce přijít na Jump for Joy si musí zaregistrovat vstup – ať už pouze vystupovat, jen se podívat, zatančit si, nebo všechno dohromady. Kdo pak chce navíc i soutěžit se zaregistruje i do kategorií, ve kterých chce soutěžit.

Registrace lístku pro vstup na akci

  • Tato registrace je povinná pro vstup na Jump for Joy, ať už si chcete zasoutěžit, podívat se nebo si jen zatančit!
Na Jump for Joy se už nedá zaregistrovat, protože akce již proběhla!

Registrace do soutěží

  • Registrace do soutěží je již uzavřená!