Jump for Joy vol. 2

Skáčem (s) radostí – nebo-li Jump for Joy 2020 BUDE!
31.10.2020, Dělnický dům Židenice, Brno

Druhý ročník swingové soutěže v choreografiích je v přípravách. Stejně jako loni se můžete těšit na večer plný zábavy, tance i hudby, kdy se diváci proměňují ve vystupující a naopak, kdy i ti méně nápadní jedinci dokážou roztleskat celé hlediště, kdy se z mužů stávají lvi salónů a z dívek lamačky všech srdcí. Zkrátka magický večer! Chcete si vyzkoušet ten pocit, ten adrenalin, ty emoce před vystoupením, tu záplavu úlevy a štěstí, když se věc povede? Kde jinde, než ve vřelé a přátelské swingové komunitě!

SOUTĚŽNÍ KATEGORIE

 

I. Jedno-párová
  • jak název napovídá, v této kategorii se utkají jednotlivé páry se svými choreografiemi
  • povolená maximální délka je 90 sekund, výběr písničky a styl swingové choreografie je zcela na vás
  • věříme, že se nebudou bát přihlásit ani studenti z nižších levelů, dle vašich zkušeností bude po uzavření přihlašování tato kategorie rozdělena na dvě skupiny „zelenáči“ a „mazáci“, takže šanci má opravdu každý. Hlavně si pamatujte – není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a užít si to
II. Skupinová
  • za skupinu považujeme všechny, kdo si připraví choreografii ve třech a více lidech
  • je jedno, zda půjde o sólový tanec nebo párový, Lindy Hop, Balbou nebo Lindy Charleston
  • délka choreografie maximálně 120 sekund
  • skupinových choreografiích se mohou zúčastnit také lektoři, ale v poměru minimálně 3 studenti : 1 lektorovi 😀

Máš zájem vytvořit více choreografií? To není problém, ale aby měli šanci zasoutěžit si i ostatní, rozhodly jsme se, že maximální počet choreografií, ve kterých můžete vystoupit, jsou DVĚ. 

Benefice

Novinkou letošního ročníku je BENEFICE! A ne jen tak ledajaká – každý skupinový tým si vybere svého favorita, pro kterého bude tancovat a na jehož podporu v případě výhry půjde výtěžek z akce. Podpořit tak můžete nějaký sociálně prospěšný projekt, který vás zaujal, dobročinnou iniciativu nebo konkrétní osobu v nouzi. Znáte někoho, kdo potřebuje finanční pomoc na léčbu? Kdo poskytuje jedinečnou podporu druhým,  ale nemá na své aktivity dostatek peněz? Kdo chce rozjet charitativní projekt? Na tyhle všechny se chceme zaměřit. Nejde nám o velké spolky, ale o konkrétní lidi.  Více informací k výběru a organizaci benefice dodáme.

 

Kapela

Chtěly jsme pro vás mít normální kapelu….. Ale pak se něco stalo. Něco ve vesmíru se pohnulo, setkaly se stejně naladěné duše a ta naše dimenze se stala tou nejlepší verzí sama sebe. Představujeme vám SwingHouse Orchestra – zkrátka to nejlepší a nejbláznivější z toho, co jsme posbíraly po brněnských ulicích, barech a housech. Kluci si připravili repertoár, který Vás posadí na židle. Doslova!

 

Máš dotazy?

Letošní ročník je plný změn. Stejně jako loni má akci pod palcem swingová dvojice, která se postará o hladký průběh příprav a akce samotné. Tentokrát však Kubu nahradila nová krev a vy se můžete těšit na kyjovské duo Janča & Hanča. Tyto dámy vám ochotně poradí v případě jakýchkoliv dotazů, nebojte se obrátit přímo na ně nebo napište na janca@swingwings.cz.

Registrace

Spuštění registrací: 28.8.2020 v 18h.

Registrace je dvojí – registrace vstupu na Jump for Joy a registrace do soutěží. Všichni, kdo chtějí přijít na Jump for Joy, si musí zaregistrovat vstup. Kdo pak chce navíc soutěžit, zaregistruje se do příslušných soutěžních kategorií.

Registrace lístku pro vstup na akci

  • Tato registrace je povinná pro vstup na Jump for Joy, ať už si chcete zasoutěžit, podívat se nebo si jen zatančit!
Registrace jsou uzavřeny.

Registrace do soutěží

NEZAPOMEŇ: kromě registrace do soutěže je třeba si zvlášť registrovat vstup na akci! DEADLINE 11.10. !
Odkaz na registrace do soutěže: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSePbAOHzxUgAJ_4avW73JIVmBEaeQzBVXUiFBxKM_ci1YGd1Q/viewform